بادام درختی کیلویی که موجب غرق شدن دو همسفر در دریای خزر شد

بادام درختی کیلویی همچنین ممکن است به کاهش شاخص گلیسمی یک وعده غذایی با گلیسمی بالا کمک کند.

علاوه بر این، یک مطالعه اسپانیایی که در سال 2007 در ژورنال Obesity  منتشر شد، نشان داد که در طی 28 ماه، شرکت کنندگانی که دو بار در هفته آجیل می خوردند، 31 درصد کمتر از شرکت کنندگانی که هرگز یا به ندرت غذا نخورده بودند، انتظار انتظار داشتند.

هپ گفت: بادام به طور طبیعی بدون گلوتن است و یک مکمل همه کاره و غنی از مواد مغذی به رژیم های بدون گلوتن است. زیرا رژیم های بدون گلوتن می توانند آهن، فیبر، ویتامین های B و پروتئین کم و چربی اشباع زیادی داشته باشند.

شکر، کمک به پر کردن این شکاف ها و بهینه سازی تغذیه بسیار مهم است تمام اشکال بادام، از جمله آرد بادام، شیر بادام و کره بادام، افزودنی های عالی برای کسانی هستند که سبک زندگی بدون گلوتن را انتخاب می کنند.

با توجه به بررسی در مورد آجیل و نتایج سلامتی، ارتباط بین مصرف آجیل و خطر ابتلا به دیابت و علائم آن کمتر از بیماری قلبی است.

بادام

علاوه بر این شواهدی وجود دارد که نشان می دهد بادام می تواند در تنظیم سطح قند خون مفید باشد. یک مطالعه در سال 2006 که در مجله تغذیه منتشر شد به ارائه وعده های غذایی کنترل شده به شرکت کنندگان بر اساس بادام، برنج، سیب زمینی یا نان پرداخت.

محققان دریافتند که قند خون و انسولین شرکت کنندگان پس از خوردن وعده غذایی بادام کاهش یافته است اما نه بقیه همچنین آنتی اکسیدان های خون پس از وعده غذایی بادام افزایش یافت در حالی که پس از وعده های غذایی دیگر کاهش یافت.

مطالعه ای در سال 2007 که در مجله Metabolism  منتشر شد ترکیب بادام و وعده های غذایی مبتنی بر نان را مورد بررسی قرار داد.

هرچه شرکت کنندگان بادام بیشتری می خوردند شاخص گلیسمی وعده غذایی کاهش می یافت و سطح قند خون شرکت کنندگان کاهش می یافت.

خوردن سه اونس بادام همراه با وعده غذایی مبتنی بر نان شاخص گلیسمی وعده غذایی را به کمتر از نیمی از وعده غذایی فقط نان کاهش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.