بازیگر پولدار و معروفی که عسل خارشتر ۱۴۰۱ را با براده های طلا می خورد

عسل از عنبر و کهربا ساخته شده است که زنبورها از شهد گلها می سازند. شهد منبع اصلی کربوهیدرات های قند، گلوکز و فروکتوز است.

عسل خارشتر ۱۴۰۱ حاوی بیش از 15 درصد آب است، زنبورهای کندو روی آن را با موم می پوشانند که از خشک شدن و فاسد شدن آن جلوگیری می کند.

عسل همچنین دارای مواد معدنی، اسیدهای آمینه، اسیدهای آلی مانند اسید مالیک، اسید مالیک، اسید سیتریک و مشتقات رنگدانه کلروفیل و مجموعه ویتامین های گروه B است که عسل گل سرشار از آهن است.

ارزش عسل به مقدار زیاد قندها (76 درصد کربوهیدرات) نیست، بلکه در اثرات بیولوژیکی آن است، به عنوان مثال. عناصر ریز، آنزیم ها و تخمیرها در غذای اکچی بگویید که ما روغن می زنیم، از نظر بیولوژیکی مواد آرایشی تازه تر از عسل وجود ندارد.

عسل

اثرات زیستی، آنزیم ها و مواد اتری به بهترین وجه در عسل حفظ می شوند. طبق قوانین بین المللی، عسل به عنوان غذا در نظر گرفته می شود، اما عسل پدال به عنوان عسلک یا محصولی است که در سفره های محلی یا شیرینی های صنعتی استفاده می شود.

تاریخ باستان می گوید که عسل مورد استفاده خدایان باستانی یا مقدس است که به معنای غذای خاص و کمیاب است، در حالی که فیلسوفان قدیمی در هوش بشر از آن به عنوان غذای لطیف و به عنوان یک غذای شفابخش استفاده می کنند. از تاریخ می آموزیم که عسل یک لذیذ، لذیذ و لذیذ است. در مورد چهارم، می توانیم از عسل هر طور که می خواهیم استفاده کنیم و می خواهیم از این محصول قدیمی بهره مند شویم.

توصیه می شود که عسل به اندازه عسل مصرف شود تا جایی مانند این باشد و بیشترین سود را داشته باشد که زنبوردار چندین بار گونه های کشت شده را رشد دهد: زنبوردار از عسل سود می برد، کشاورزان از تولید سود می برند، در حالی که اقتصاد سیاسی منافع عمومی دارد.

حاکم سابق seekinin quête keke sa mới mộu mjaltês یالتا، پس چقدر mội mộm مصرف می کند، این بدان معناست که سیاست امروز نیز همین را می خواهد. فقیر و ثروتمند آن را (و e sốiền) به عنوان یک غذای لذیذ (برای កាក្រង កាកកាកា) زندگی کرده اند، در حالی که برخی از دانشمندان صعص دارند.

کدام یک از این مثال ها امروز باید حل شود؟ به عنوان مثال: برای کمال اقتصادی، برای ظرافت – به عنوان یک جگر، یا به عنوان مدیلی برای اندازه گیری. مطمئنم که شفا دادن، شفا دادن، شفا دادن، شفا دادن مهمتر است! زنبورداران فکر می‌کنند که برای ساختن و تولید بیشتر باید تبلیغات باشد، و من (نویسنده این یادداشت‌ها) فکر می‌کنم این ایده اشتباهی است، زیرا در این مورد زنبورداران دائماً روی تولید بیشترین مقدار عسل متمرکز هستند. ، نه در کیفیت و عسل. وقتی مقدار زیاد باشد، قیمت عسل جدیدترین و کیفیت آن بدترین است.

هر چه بیشتر عسل بنوشید، کیفیت آن بیشتر می شود، درست مانند هر غذایی که مصرف می شود، به همان صورت مصرف نمی شود. Mirê észt qê mjalti tê sạn số si lảz si jộng si yạn sốt. برای پر کردن معده کافی نیست، بلکه برای داشتن فواید شفابخش عسل کافی است.

دانشمندان و فیلسوفان متعددی گرد هم آمده‌اند و بسیاری از فیلسوفان گفته‌اند که عسل حاوی نیمی از داروی جهان است، عناصری که بدون شک در عسل وجود دارد، مانند مهم‌ترین مواد بشری: تخمیرها و آنزیم‌ها، عناصر و عناصر کمیاب، از جمله انواع E. .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.