با چای شهرزاد مشکی چربی های روی ظرف را از بین ببرید

چای شهرزاد مشکی حاوی دو ماده است. اسید آمینه ای به نام L-theanine و کافئین که فعالیت آلفا را در مغز افزایش می دهد و سطح تمرکز، آرامش و هوشیاری را بهبود می بخشد.

اضطراب را کاهش می دهد ترکیب کافئین و ال تیانین موجود در چای سیاه منجر به ایجاد آرامش و آگاهی، کاهش اضطراب و آرامش بخشیدن به فعالیت مغز می شود.

از دست دادن حافظه را کاهش می دهد آنتی اکسیدان و ترکیبات ضد التهابی موجود در چای سیاه، خطر از دست دادن حافظه و التهاب سلول های مغز را تا حد زیادی کاهش می دهد.

مصرف چای سیاه همچنین برای کاهش خطر اختلالات پیشرونده مرتبط با از دست دادن حافظه مانند بیماری پارکینسون و آلزایمر شناخته شده است و می تواند به ویژه برای افراد دارای ژن APOE e4 مفید باشد، که به عنوان عامل خطر اصلی که ریشه در ایجاد آلزایمر دارد، شناخته شده است.

استفاده از چای سیاه سیلان در درمان های خانگی و گلودرد را کاهش می دهد تانن‌ها، ماده‌ای که در چای سیاه یافت می‌شود، التهاب را کاهش می‌دهد و چای سیاه مخلوط با عسل مدت‌هاست به عنوان یک درمان خانگی برای گلودرد استفاده می‌شود.

اسهال خفیف را تسکین می دهد اگر چه نوشیدنی‌های غنی از کافئین می‌توانند در هنگام مصرف اسهال باعث کم‌آبی بدن شوند، اما مشخص شده است که چای سیاه علائم اسهال خفیف غیر باکتریایی را در هنگام شروع علائم مصرف می‌کند.

پلی فنول ها آنتی اکسیدانی هستند که در چای سیاه موجود است. آنها به طور مستقیم در کاهش رادیکال های آزاد در بدن و کاهش آسیب سلولی کمک می کنند. همچنین به کاهش خطرات سرطان و بهبود سلامت قلب کمک می کنند.

آنتی اکسیدان های موجود در چای سیاه سیلان می تواند باعث کاهش بروز آترواسکلروز و در نتیجه کاهش خطر حمله قلبی و بیماری های قلبی عروقی به خصوص در زنان شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.