تولید ارزانترین جام مسی میناکاری

حتما تا کنون نام ظروف مسی و خواصی که دارند را شنیده اید به طور کلی ظروف مختلفی از مس تولید می شوند که یکی از زیباترین آن ها جام های مسی است، جام مسی میناکاری شده حاصل دستان هنرمندان کشورمان است که در بسیاری از شهرهای کشور به خصوص استان اصفهان به انجام این کار مشغول هستند، تولید ارزانترین و در عین حال با کیفیت ترین محصولات مسی در کشورمان انجام می گیرد.

تولید ارزانترین جام مسی میناکاری

بررسی کامل جام مسی میناکاری

بررسی کامل جام مسی میناکاری مس از با ارزش ترین فلزات است که وجود آن برای بدن ما بسیار با اهمیت است با استفاده از این فلز سرخ و درخشان وسایل مختلفی تولید می کنند استفاده از فلز برای تولید وسایل و ظروف از دیرباز در کشورمان رواج داشته است اما امروزه با استفاده از هنری جذاب به نام میناکاری انواع نقاشی ها و طرح های زیبا را بر روی ظروف مسی نیز طراحی می کنند تا تلفیق مس و میناکاری محصولی بسیار زیبا و جذاب را به ما هدیه دهد.

جام مسی میناکاری شده کاربرد های فراوانی دارد هم می توانیم از این محصول برای قرار دادن انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها در آن استفاده کنیم و هم می توانیم آن را به عنوان دکور و صرفا برای زیبایی در منزل خود به خصوص در آشپزخانه و یا بر روی سفره هفت سین قرار دهیم.

تولید این محصول بر اساس سلیقه تولید کننده و یا سفارش دهنده انجام می پذیرد به طور کلی این محصول در مدل های مختلفی تولید می شود به عنوان مثال برخی از این جام ها دارای پایه های بلند هستند و برخی دیگر دارای پایه های کوتاه هستند همچنین برخی از این جام ها دهانه تنگ و برخی دیگر دهانه بازتر دارند که بر اساس انواع سلیقه ها تولید و به بازار عرضه می شوند.

فروش انواع جام مسی میناکاری

فروش انواع جام مسی میناکاری تولید جام مسی میناکاری شده در کشورمان با ارزانترین قیمت ها انجام می پذیرد به طور کلی قیمت فروش جام مسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر آن ها را بیان می کنیم:

  • ضخامت مس: هرچه ضخامت مس بیشتر باشد یقینا ظرف دارای ارزش بیشتری است و قیمت آن بالاتر است.
  • وزن ظرف: وزن ظروف عامل مهم دیگری است که بر روی قیمت تاثیر می گذارد زیرا وزن بالا به این معنی است که مس بیشتری به کار رفته است و قیمت بالاتری دارد.
  • نوع طرح: طرح و میناکاری روی ظرف عامل مهمی در قیمت نهایی محصول است زیرا ظروفی که طرح و نقش زیباتری دارند قیمت به مراتب بالاتری نسبت به ظروف دارای طرح بی کیفیت دارند.
  • نوع قلم زنی: نوع قلم زنی که توسط استادان انجام می شود بر روی کیفیت کار اثر می گذارد که در قیمت گذاری لحاظ می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.