تولید انواع جام مسی میناکاری

تولید انواع جام مسی میناکاری، به سبب استقبال مردم از جام مسی میناکاری، تولید انواع این جام‌ها با استقبال خوبی همراه بوده است. همچنین این محصول دارای استحکام و جلوه ظاهری زیبایی می‌باشد. بدنه آن‌ها به صورت قلم‌کاری و طراحی مینا‌کاری است.  این خصوصیت باعث شده تا زیبایی آن چند برابر شود و از این محصول در زیبایی دکوراسیون منازل استفاده گردد.

تولید انواع جام مسی میناکاری

روش تهیه جام مسی میناکاری

غالباً جام‌های میناکاری شده، دارای انواع مختلفی می‌باشند. بنابراین هر کدام از این جام‌ها، دارای ویژگی‌های مختص به خود هستند. در واقع تفاوت بین انواع جام‌های میناکاری شده در درجه اول، کیفیت مسی است که در ساخت جام از آن استفاده می‌شود. همچنین بعضی از مس‌ها دارای وزن سبک و برخی دیگر از وزن سنگین‌تری برخوردار می‌باشند. در حقیقت این جام‌ها، با ضخامت‌های نازک و ضخیم در بازار موجود می‌باشند.

جام مسی میناکاری شده، از نظر مدل و طرح دارای دسته بندی مختلفی هستند. برخی از این جام‌ها، به شکل باریک و بلند هستند و  همچنین برخی دیگر، به صورت پهن و کوتاه می‌باشند. این جام ها علاوه بر داشتن ظاهری زیبا در دکوراسیون، جهت نوشیدن مایعات هم انتخاب خوبی می‌باشند. بنابراین می‌توانیم از این جام‌ها در مهمانی‌ها نیز استفاده نماییم.

نحوه تهیه جام مسی میناکاری شده:

در ابتدا جام مورد نظر را لعاب می‌دهیم. سپس به وسیله مداد طراحی، درون شیار‌ها را نقش می‌کشیم. بنابراین بعد از این مراحل، به کمک قلم طرح‌ها را رنگ آمیزی می‌نماییم. همچنین توسط سوزن، دورگیری اطراف طرح‌ها را انجام داده. در نهایت جام مورد نظر را درون کوره انتقال می‌دهیم. در نتیجه پس از سرد شدن می‌توانیم از این جام بسیار زیبا استفاده نماییم.

روش تهیه جام مسی میناکاری

خرید انواع جام مسی میناکاری

 

امروزه به سبب زیبایی چشم نواز انواع جام‌های مسی میناکاری، این محصول در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین، افراد تمایل دارند تا این محصول را خریداری کنند و همچنین در دکوراسیون منازل خود استفاده نمایند. پیشنهاد ما به شما این است که، جام مسی میناکاری شده را از مراکز معتبر خریداری نمایید. همچنین به طور حتم از کیفیت این محصول اطمینان داشته باشید تا بتوانید محصولی اصل خریداری نمایید.

با توجه به وجود نوسان قیمت در بازار عرضه انواع جام مسی میناکاری، نمی‌ توانیم قیمت دقیق برای این محصول در نظر بگیریم. بنابراین شما مشتریان محترم، می‌توانند جهت اطلاع از قیمت‌های تقریبی به واحد فروش ما مراجعه نمایید. از این رو اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید. قابل ذکر است که خرید جام مسی با استقبال خوبی همراه می‌باشد.

خرید انواع جام مسی میناکاری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.