تولید انواع ست قابلمه مسی در کشور

کشور عزیزمان ایران به دلیل دارا بودن منابع مس فراوان، از دیرباز یکی از تامین کنندگان ظروف آشپزخانه مسی با ظرافت و کارایی بسیار فراوان در خاورمیانه محسوب می شده است. امروزه نیز تولید انواع ست قابلمه مسی در کشور به غیر از آنکه توانسته است نیاز مصرف‌ کنندگان ایرانی را در حد قابل قبولی تامین کند؛ امکان صادرات این محصول را به صورت گسترده به کشورهایی که استفاده کننده ست قابلمه‌ مسی هستند نیز فراهم کرده است.

تولید انواع ست قابلمه مسی در کشور

نحوه تولید ست قابلمه مسی

نحوه تولید ست قابلمه مسی

تولید ست قابلمه مسی در کارگاه ها و کارخانه ها انجام می پذیرد؛ به همین دلیل می ‌توان گفت تولید این محصول دارای روش های تولیدی گوناگونی می باشد. از جمله آن که در کارگاه های سنتی معمولاً با استفاده از ابزار مرسوم اقدام به تولید ست قابلمه می‌ کنند؛ اما در کارخانه ها بهره گیری از روشهای مدرن نیز در کنار ابزار آلات سنتی توانسته سرعت تولید محصول را در حد قابل توجهی بالاتر ببرد. از این رو مراحل تولید قابلمه مسی را می‌ توان تحت موارد زیر مورد بررسی قرار داد.

  1. تهیه ورق مسی با استفاده از ذوب کردن قالب های فلز مس
  2. برش ورق تهیه شده در اندازه های مورد نیاز جهت تولید قابلمه در سالهای مختلف.
  3. قالب گیری توسط روش های سنتی و مدرن
  4. انجام مراحل تزیینی مانند قلم زنی( این مرحله توسط استاد کاران ای که سال ها در زمینه قلمزنی فعالیت کرده ‌اند صورت می پذیرد)
  5. اتصال دسته و آماده سازی درب قابلمه ها
  6. بسته بندی قابلمه های تولید شده در ست های مختلف وابسته به نوع استفاده مصرف کنندگان.

البته باید توجه داشت که در برخی از شرکت ‌های تولید کننده و یا کارگاه های که در زمینه تولید قابلمه مسی فعالیت می کنند، استفاده از روشهای مدرن نیز جهت ایجاد ظاهری زیبا بر روی ورق مس رواج پیدا کرده است؛ از این رو می ‌توان محصولاتی با ظاهر متفاوت را نیز در میان ست قابلمه مسی ارائه شده مشاهده نمود.

فروش انواع ست قابلمه مسی

فروش انواع ست قابلمه مسی ویژگی های منحصر به فرد ظروف مسی مانند انواع ست قابلمه، توانسته است طرفدارن بسیاری را برای این محصول پدید بیاورد؛ اما در بسیاری از اوقات استفاده کنندگان ظروف مسی متفاوت مانند گلدان، ماهیتابه، شیر جوش، قابلمه ها، دیگهای بزرگ و کوچک و سایر محصولات مسی از امکان دسترسی به مرکز اصلی ارائه کننده این محصول بی بهره بوده اند.
به همین واسطه نیز ما امکان خرید مستقیم این محصولات را به واسطه فروش ست قابلمه و سایر ظروف مسی برای استفاده کنندگان آن فراهم آورده ایم، تا استفاده کنندگان این محصول بتوانند به راحتی انواع متفاوت ظروف مسی را با قیمت مناسب و کیفیت مد نظر خود تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.