تولید انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

از جمله انواع هنرهای سنتی ایرانی که بر روی مس انجام می شود می توان به میناکاری اشاره کرد که در طرح های بسیار زیبا در اشکال هندسی مختلف بر روی انواع ظروف مسی اجرا می شود و یکی از زیباترین انواع صنایع دستی کشور را خلق می کند.
تولید ست کاسه بشقاب مسی میناکاری توسط تولید کننده این محصول در کشور صورت می گیرد و کسانی که قصد سفارش عمده این ظروف را دارند می توانند به طور مستقیم با تولید کننده ارتباط برقرار کنند و ثبت سفارش آن را نهایی سازند جالب است که کمی درباره قابلمه استیل در بانه بیشتر بخوانیم.

تولید انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

مراحل تولید ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

مراحل تولید ست کاسه بشقاب مسی میناکاری تولید ست کاسه بشقاب مسی میناکاری فرآیند زمانبری است و قبل از هر جیز باید ظروف مسی مربوط به این ست تولید شود و برای این کار معمولا از ورق های مسی استفاده می شود که برای کسب بهترین نتیجه بهتر است این ورق ها از مس دسته اول باشند و ورق های بازیافتی برای این کار مناسب نیستند.

در مرحله بعدی با استفاده از دستگاه های خاص یا به روش سنتی و با چکش کاسه و بشقاب مورد نظر تولید می شود که در روش سنتی امری زمانبر است و برای تولید در تعداد بالای این ظروف مناسب نیست چون قادر به تامین نیازهای عمده در زمان کوتاه نخواهد بود.

سپس این ظروف را کاملا صیقل داده و لعاب کاری می کنند و آنها را در داخل کوره حرارت می دهند تا لعاب به خوبی به سطح مسی بچسبد، اکنون ظروف کاسه و بشقاب آماده نقاشی با رنگ ها و طرح های مختلف توسط استاد میناکاری هستند و پس از این مرحله ظروف مذکور مجددا در کوره قرار می گیرند تا رنگ ها روی لعاب تثبیت شوند و ظروف آماده عرضه شوند.

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

فروش ست کاسه بشقاب مسی میناکاری در انواع مختلف از نظر ابعاد، طرح و رنگ در کشور انجام می شود و بهترین های این محصول با ماندگاری بالا و کیفیت مناسب در اختیار خریداران آن قرار می گیرد تا بتوانند از آن استفاده نمایند.

فروش این ست در انواع آن از طریق همین وب سایت صورت می گیرد و به این ترتیب بدون نیاز به واسطه ها این ظروف با حداقل قیمت به دست خریداران آن می رسند و لازم نیست برای خرید به محل فروش این ظروف مراجعه شود بلکه می توان از هر نقطه کشور با مراجعه به این وب سایت سفارش خرید آن را انجام داد.

فروش به این شکل دارای مزیت های بسیار زیادی است زیرا قبل از هر چیز قیمت این محصول پایین تر از بازار است و به همین علت هزینه کمتری برای پرداخت این ست پرداخت می شود تا بتوان زمینه صادرات آن را فراهم کرد و به این ترتیب سود بیشتری از صادرات به دلیل بالا بودن نرخ ارزهای خارجی به دست آورد در این میان نگاهی هم به قابلمه گرانیتی زرناب هم بی اندازیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.