تولید عمده قابلمه مسی چکشی

همانطور که می دانید ظروف مسی از زمان های قدیم خیلی قابل توجه بشر بوده است و اولین معدن کشف شده سنگ معدن فلز مس میباشد. که از سنگ معدن آن فلز مس به دست می آید .مردم علاقه زیادی به استفاده از ظروف مسی به خصوص از قابلمه مسی چکشی استفاده میکنند.

به همین دلیل از ظروف مسی بر ای تهیه غذا استفاده میکنند. در زمان های قدیم در خانه های تمام زنان ایرانی ظروف مسی کاربرد بسیار داشته است. و غذا ها هم درون این قابلمه ها خوشمزه تر میشود.

تولید عمده قابلمه مسی چکشی

نحوه تولید قابلمه مسی چکشی

نحوه تولید قابلمه مسی چکشی در آشپزخانه های قديمی خیلی از ظروف مسی استفاده می شده است ولی امروزه از ظروف مسی مثل قابلمه مسی چکشی و ظرف مسی چکشی علاوه بر تهیه غذا در تزئین و دکوراسیون منزل نیز استفاده‌ میشود. در کشور ما چند سالی است که در منازل از ظروف مسی بیشتر برای تزئین منازل استفاده می شود.

.در کارخانجات، ظروف مسی مختلفی برای استفاده در آشپزخانه تولید میشود مثل تولید قابلمه مسی و همچنین تولید لیوان و بشقاب مسی و…..ظروف مسی چکش کاری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این ظروف به تمام نقاط کشور عرضه و توزیع میگردد. در کشور ما مراکز تولید ظروف مسی زیادی در بعضی شهر ها مثل اصفهان و کرمان و زنجان وجود دارد کا با استفاده از مس گران بسیار هنرمند و ماهر این صنعت را در کشور رونق بخشیده اند.

ظروف مسی چکشی از بقیه ظروف مسی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند زیرا این ظروف تماما کار دست هنرمندان میباشد. و ماشین در تولید آن دخالتی ندارد. ظروف مسی چکشی مرغوب ترین ظروف مسی می باشد و جزو گران‌ ترین ظروف مسی میباشد. بیشتر ظروف تولید شده در کشور ما در شهرستان زنجان تولید می شوند که این شهرستان با تولید انبوه ظروف مسی توانسته است این ظروف را به تمام نقاط ایران عرضه کند.

شهرستان زنجان داریای بهترین معدن مس میباشد که در معادن مس ابتدا مس را از معدن استخراج می‌کنند وان را به کارخانه هایی میفرستند. که آنها را به صورت ورقه هایی در بیاورد ودر مراحل بعد ورقه های مسی را حالت می‌دهند و قسمتهای مختلف را به هم وصل میکنند و بعد ظروف را با اسید شست و شو میدهند وبا کمی حرارت پودر لحیم را به مس اضافه می‌کنند ودر پایان داخل ظروف مسی را با قلع می پوشانند واین تولید ظروف مسی با استفاده از ماشین آلات صنعتی میباشد.

فروش انواع قابلمه مسی چکشی

فروش انواع قابلمه مسی چکشی واحدهای تولیدی زیادی در کشور ما در زمینه تولید و فروش قابلمه مسی فعالیت دارن از جمله واحدهای فروش زیادی در شهرستان زنجان وجود دارند که به دنبال مشتریان خاص خود هستند. شهرستان زنجان به دلیل تولید انبوه می تواند گزینه مناسبی برای فروش عمده و کلی ظروف مسی در کشور باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.