جاشمعی لیان با رایحه به یاد ماندنی

نور شمع ها شخصیتی ضعیف، آرام و رمانتیک ایجاد می کند. هر از گاهی، استفاده از آنها برای تنظیم صحنه یک شام یا لحظاتی آرامش، ضرری ندارد. بنابراین، مکمل خوبی برای آنها این 5 نوع جاشمعی لیان خواهد بود که امروز به شما معرفی می کنیم.

در جزئیات کوچک است که در آن خودنمایی می کند. این منابع به شما کمک می کند تا مهمانان خود را شگفت زده کنید و زیبایی شناسی نوآورانه تر، دقیق تر و مهمتر از همه را با جزئیات ارائه دهید. اساساً آنها اجزای کوچکی هستند که به ظاهر فضای داخلی انرژی می بخشند.

باید در نظر داشته باشیم که تنوع جا شمعی بسیار گسترده است. انواع مختلفی وجود دارد و می توانند محتوای متفاوتی را در مکانی که هستند ارائه دهند. آنها منبع اصلی هستند که منحصر به فرد و ظرافت را ارائه می دهند.

دنیای جا شمعی ها بسیار گسترده است. با تخیل و خلاقیت می توان انواع مختلفی را ایجاد کرد. یکی از آنها به طور خاص آن است که از میوه ها تشکیل شده است. چه چیزی می توانید برای ما بیاورید؟ هم رنگ و هم پویایی.

روش کار بسیار ساده است. با استفاده از یک ظرف اولیه می‌توانیم شمع را معرفی کنیم، اما باید مطمئن شویم که فضای کافی برای گنجاندن چند برش میوه مانند پرتقال، لیمو، کشمش، خرما و غیره را داشته باشد.

بدیهی است که نمی توان آنها را بدون خشک کردن قبلی معرفی کرد. این بهترین راه برای ماندگاری آنها در طول زمان و خراب نشدن است. در واقع، آنها عطر خود را از دست نمی دهند و همچنین می توانند به عنوان یک خوشبو کننده طبیعی هوا عمل کنند.

یک نوع شناسی وجود دارد که مبتکرانه و بدیع است، آنها شمع گردان های گردان هستند. فرمولی که به طور خاص در این نوع طراحی یافت می شود تا از حالت عادی خارج شوند.

این سازه از 2 قسمت تشکیل شده است. اولین محفظه کوچکی است که شمع در آن قرار می گیرد و نیاز به پایداری دارد، زیرا قسمت دیگر آن ظرفی است که به طور خاص در حرکت است و می تواند فعالیتی را آغاز کند.

از ظرف میله ای بیرون می آید که از آن 4 بازوی به هم پیوسته ظاهر می شود که روی آن زیور آلات آویزان است که با تکانه ای که ما می دهیم یا با کمی هوا می تواند کل سازه را به حرکت درآورد و جلوه زیبایی واقعاً جذابی ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.