حمل سینی در مونته سوری یک مهارت مهم زندگی عملی است

حمل سینی در مونته سوری یک مهارت مهم زندگی عملی است. این مهارت که به عنوان یک فعالیت کنترل حرکت طبقه بندی شده و در محیط یادگیری مونته سوری خیلی زود معرفی شد، مهارت مهمی است که کودکان در طول حرفه کلاس درس مونته سوری از آن استفاده خواهند کرد.

در این مقاله می آموزید سینی چوبی دست ساز ها که چرا در مونته سوری از استفاده می شود و چگونه به کودک یاد دهید که سینی را با دقت حمل کند.

همچنین ایده های توسعه سینی چوبی فانتزی فعالیت را دریافت خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که کجا مونته سوری با کیفیت را برای استفاده در کلاس درس یا خانه خریداری کنید.

بررسی اجمالی حمل سینی چوبی  در مونته سوری در محیط های مونته سوری، نظم ارزش دارد. یکی از روش هایی که مونته سوری محیط خود را مرتب نگه می دارد استفاده از قفسه است.

آثار مونته سوری در قفسه‌ها نمایش داده می‌شوند تا کودکان بتوانند ببینند چه چیزی برای کار کردن در دسترس است.

بسیاری از مواد و فعالیت های مونته سوری در سینی ها در قفسه ها نگهداری می شوند.

بچه ها فعالیت مورد نظر را انتخاب می کنند، سپس سینی را روی میز یا تشک کار روی زمین حمل می کنند.

از آنجایی که سینی چوبی خام در مونته سوری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، مهم است که کودکان یاد بگیرند که چگونه آنها را به درستی حمل کنند.

با این حال، معرفی حمل سینی در مونته سوری چیزی فراتر از یادگیری نحوه صحیح حمل سینی است.

مهارت‌هایی که از طریق حمل یک سینی ایجاد می‌شود، به رشد شناختی کودک کمک می‌کند و به او کمک می‌کند تا حرکات بدن خود را کنترل کند تا بتواند به‌طور ایمن و محترمانه با محیط یادگیری و همکلاسی‌های خود تعامل داشته باشد.

سینی‌های مونته سوری را می‌توان در فروشگاه‌های دستفروشی و برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای پیدا کرد، اگرچه می‌توان کمی جستجو کرد.

اگر به دنبال خرید آنلاین سینی هستید وودن لیوینگ برندی است که سینی های مرغوبی دارد که در اندازه های مختلف وجود دارد و حمل آن برای کودکان آسان است.

 • منابع:
  1. Carrying a Tray in Montessori: How to Teach a Child to Carry a Tray
 • تبلیغات: 
  1. چگونه می توانیم ربات های مخرب را شناسایی کنیم؟
  2. محصولی که مسیر خوشبختی شما را هموار می کند
  3. نابودی کره زمین در سال 1404!
  4. استفاده از مس برای تولید کود شیمیایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.