حوله لباسی ماندگار برای سایز بزرگ ها رایگان شد

احتمال بیشتری دارد در واقع، این میکروارگانیسم ها زیستگاه طبیعی خود را در این شرایط می یابند که از رطوبت، PH مطلوب، باقی مانده های آلی و اکسیژن تشکیل شده است.

گاهی اوقات پیش می آید که وارد حمام می شوید و بوی عجیبی از حوله لباسی ماندگار یا حوله استشمام می کنید. در این صورت تنها کاری که باید انجام دهید این است که لباسی را که از آن بیرون آمده است بشویید.

بوی نامطبوع در واقع به دلیل کپک هایی است که روی پارچه مرطوب ایجاد می شود و بلافاصله آن را از بین نمی برد، علاوه بر بوی بد، شما را در معرض تماس با میکروارگانیسم های بالقوه مضر برای پوست قرار می دهد.

اگر امکان شستشوی فوری لباس‌ها را ندارید، حداقل توصیه می‌شود از آن استفاده نکنید و در زمانی که منتظر تمیز کردن آن هستید، آن را آویزان کنید، حتی بهتر است در زیر نور آفتاب، به طوری که اجازه دهید پارچه خشک و کند شود. کاهش تکثیر کپک

برای حفظ سطح بهینه بهداشت شخصی، مهم است که هر یک از اعضای خانواده مجموعه حوله های مخصوص حمام خود را داشته باشند که باید مرتباً تعویض شوند.

در غیاب کثیفی فوق‌العاده، بهتر است هفته‌ای دو بار حوله‌ها را تعویض کنید، به استثنای بیدی که باید بیشتر شسته شود.

ایجاد یک روال هفتگی، با روزهای دقیقی که به این عمل اختصاص داده شده است، می تواند به فراموش نشدن آن و نگذراندن زمان زیادی بین یک شستشو و شستشوی دیگر کمک کند.

بدیهی است که اگر قبل از روز تعیین شده متوجه کثیف یا خیس بودن حوله ها شدید، بهتر است آن ها را تعویض کنید تا در معرض آلودگی میکروبی قرار نگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.