حیوانات اسباب بازی اهلی که باعث آتش سوزی یک خانه شد

منشا حیوانات اسباب بازی اهلی ماقبل تاریخ است. عروسک‌هایی که نشان‌دهنده نوزادان، حیوانات و سربازان هستند، و همچنین ابزارهایی که بزرگسالان استفاده می‌کنند، به راحتی در سایت‌های باستان‌شناسی یافت می‌شوند.

منشأ کلمه “اسباب بازی” ناشناخته است، اما اعتقاد بر این است که اولین بار در قرن 14 مورد استفاده قرار گرفت. اسباب بازی ها عمدتاً برای کودکان ساخته می شوند. قدیمی‌ترین اسباب‌بازی عروسک شناخته شده به 4000 سال قدمت دارد.

بازی با اسباب بازی ها بخش مهمی از پیری است. کودکان کوچکتر از اسباب بازی ها برای کشف هویت خود، کمک به شناخت، یادگیری علت و معلول، کشف روابط، قوی تر شدن از نظر جسمی و تمرین مهارت های مورد نیاز در بزرگسالی استفاده می کنند.

اسباب بازی

بزرگسالان گاهی از اسباب‌بازی‌ها برای ایجاد و تقویت پیوندهای اجتماعی، آموزش، کمک به درمان، و یادآوری و تقویت درس‌های دوران جوانی خود استفاده می‌کنند.

ثبت اختراع فرانک هورنبی در سال 1901 با شماره GB190100587A برای چیزی که بعدها به نام مکانو شناخته شد.
عصر طلایی توسعه اسباب بازی در دوران صنعتی رخ داد. دستمزدهای واقعی در دنیای غرب به طور پیوسته در حال افزایش بود و حتی به خانواده های طبقه کارگر اجازه می داد تا برای فرزندان خود اسباب بازی بخرند و تکنیک های صنعتی مهندسی دقیق و تولید انبوه می توانستند عرضه را برای پاسخگویی به این تقاضای فزاینده فراهم کنند.

همچنین تأکید فکری به طور فزاینده ای بر اهمیت یک کودکی سالم و شاد برای رشد آینده کودکان می شود. فرانتس کولب، داروساز آلمانی، پلاستیکین را در سال 1880 و در سال 1900 تجارت را اختراع کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.