خرید ارزانترین‌ ست جام سفالی مینا کاری

خرید ارزانترین‌ ست جام سفالی مینا کاری در این مرکز وجود دارد خرید ست جام بسیار راحت است فروش ست جام روش های زیادی دارد در ادامه به راهنمای خرید ست جام سفالی مینا کاری می پردازیم.

خرید ارزانترین‌ ست جام سفالی مینا کاری

راهنمای خرید ست جام سفالی مینا کاری

راهنمای خرید ست جام سفالی مینا کاری یکی از اصیل ترین هنر های سنتی در صنایع دستی اصفهان هنر مینا کاری است در ایام گذشته این هنر را روی فلزاتی چون طلا و نقره نیز انجام می دادند ولی امروزه بیشتر هنر مینا کاری روی فلز مس انجام می شود ابتدا ظرف مورد نظر باید انتخاب شود که جام مد نظر ما است استادان مسگر با مهارت بالا با روش هایی مانند چکش کاری و خم کاری جام را می سازند و حالا نوبت تمیز کاری بااسید سولفوریک رقیق شده است.

در مرحله بعد نوبت به لعاب کاری میرسد که این کار طی مراحل 4 تا5 مرحله ای که هر بار بعد از اینکه رنگ لعاب را روی جام پاشیده می شود در کوره می برند وباز به همین منوال تکرار می شود بعد از اتمام این مراحل مهم ترین مرحله یعنی کار مینا کاری آغاز می شود در این جا استاد مینا کار رنگ مخصوص میناکاری و قلم هایی که از موهایی بسیار ظریف ساخته شده است طرح های زیبایی را روی جام نقاشی می کند.

آخرین مرحله که مهم ترین مرحله نیز هست چراکه هنگام گذاشتن جام در کوره است و اگر حرارت کمی بیشتر یا کمتر از آنچه باید باشد پیش بیاید رنگ یا دچار سوختگی یا کدر شدگی می شود و از کیفیت و زیبایی آن کاسته می شود پس باید استاد با مهارت و دقت بالایی که دارد حرارت را روی درجه مناسب تنظیم کند تا این اتفاق نیافتد حالا بعد از گذشت تمام مراحل و هنر دست استاد کار جامی زیبا آماده است.

فروش انواع ست جام سفالی مینا کاری

فروش انواع ست جام سفالی مینا کاری فروش جام میناکاری در ایران از زمان های بسیار قدیم رواج داشته و رواج دارد . استان همدان در زمینه هنر تولید جام مسی از بهترین استان ها محسوب میشود و همچنین صادرات هنرهای توسط این استان بسیار انجام می شود .

قابل ذکر است که صادرات جام مسی میناکاری به صورت عمده و با بهترین کیفیت به کشور های دیگر صادر می شود . استان همدان یکی از تولید کنندگان عمده جام مسی میناکاری باکیفیت در جهان می باشد . جام مسی میناکاری با توجه به اینکه انواع گوناگونی دارد دارای قیمت های متفاوتی نیز میباشد . میناکاری روی جام مسی به روش های مختلف انجام می شود که می توان بهترین آن را تهیه نمود .

خرید و فروش جام مسی میناکاری با کیفیت به روش اینترنتی نیز امکان پذیر است . جام مسی میناکاری را میتوان برای اهداف مختلفی به کار برد به طوری که هزینه کم‌تری برای خریدار داشته باشد . بهترین نوع روی جام مسی میناکاری به صورت دستی را می توان با مناسبترین قیمت تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.