خرید انواع دیگ مسی درجه یک در بازار

متقاضیانی که قصد خرید دیگ مسی درجه یک را دارند می توانند به مراکز نمایندگی انحصاری شرکت تولید کننده این محصول که با مجوز رسمی از سوی شرکت در گوشه و کنار کشور راه اندازی شده اند مراجعه کرده و از میان دنیایی از تنوع، زیبایی، دوام و استحکام، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام به عمل آورند. قیمت هایی که در این مراکز برای هر یک از دیگ های مسی ارائه می شود بسیار ناچیز می باشد.

خرید انواع دیگ مسی درجه یک در بازار

نحوه تولید دیگ مسی درجه یک

نحوه تولید دیگ مسی درجه یک

یکی از شایع ترین روش های تولید دیگ مسی، روش چکش زنی است که از روش‌ های سنتی تهیه این محصول به شمار آمده و به گونه‌ ای انجام می‌ پذیرد که آلیاژ مس بافت و ترکیب اولیه خود را به خوبی حفظ کرده و در عین زیبایی و جذابیت تبدیل به دیگ هایی با کیفیت می شوند.

در اینجا به طور مختصر این روش تولیدی را برای شما عزیزان شرح می دهیم:

روش چکش زنی: برای تولید دیگ های مسی با این روش، مسگر صفحه مسی ضخیمی را که دارای ضخامت استاندارد و قابل توجهی است انتخاب نموده و به کمک چکش و یک صفحه بسیار محکم زیرین که در زیر ورقه قرار داده می شود به وسیله ضربات مکرر و پی‌ در پی، شروع به فرم دادن آن می نماید.

باید دقت نمود که ضرباتی که برای حالت دادن دیواره‌ ها بر روی صفحه مسی کوبیده می شود با شدت و فشار کمتری در مقایسه با ضربه هایی که برای تولید کف دیگ ها به ورقه مس واد می شود ایجاد می گردند تا از این طریق مس، ضخامت اولیه خود را از دست نداده و به اصطلاح سازندگان این نوع محصول، دیگ نازک نشود.

پس از اینکه شکل کلی دیگ ها ایجاد شد نوبت به تولید لبه ها می‌ رسد، برای این که قابلیت حمل و نقل محصول، راحت تر شده و همچنین بتوان درب دیگ را بر روی آن قرار داد لبه هایی برای دیگ های مسی تعبیه می نمایند که علاوه بر اینها به زیبایی، دوام و استحکام آن ها نیز کمک شایانی می نماید.

فروش انواع دیگ مسی درجه یک

فروش انواع دیگ مسی درجه یک

شرکت تولید کننده انواع دیگ هایی از جنس مس به منظور فروش دیگ مسی تولیدی خود اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی ویژه فروش محصولات این شرکت نموده است تا از این طریق، کلیه متقاضیان به خصوص کسانی که در نقاط دور تری از مراکز نمایندگی قرار دارند بتوانند در کمال آسایش و آرامش خاطر، با صرف کمترین هزینه، وقت و انرژی به این سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.