خرید انواع ست بشقاب سفالی میناکاری

یکی از زیباترین انواع صنایع دستی ایرانی که در آن از هنر میناکاری استفاده شده است ست بشقاب سفالی می باشد که تولید این محصول در کشور سابقه طولانی دارد و یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی با قدمت چند صد ساله است.

خرید ست بشقاب سفالی میناکاری در انواع مختلف از فروشنده معتبر این محصول در کشور به راحتی ممکن است و می توان بدون مراجعه حضوری به محل فروش این ست آن را در حداقل زمان ممکن برای آدرس دلخواه خود سفارش داد.

خرید انواع ست بشقاب سفالی میناکاری

مشخصات انواع ست بشقاب سفالی میناکاری

مشخصات انواع ست بشقاب سفالی میناکاری اصولا میناکاری فرآیندی است که روی فلز مس انجام می شود اما به دلایل متعدد این فرآیند روی ظروف سفالی نیز صورت می گیرد و زیبایی خاصی را به آنها می بخشد همچنین این امکان را فراهم می سازد تا همگان بتوانند به دلیل قیمت ارزان این ظروف از زیبایی آنها برای تزیین بخش های مختلف خانه استفاده کنند.

از مشخصات این ست می توان به ابعاد آن اشاره کرد که می تواند کوچک، بزرگ یا متوسط باشد و این که صرفا نقش دکوری داشته باشد یا این که بتوان از آن نیز استفاده نمود که مورد دوم معمولا در مورد ست های با ابعاد متوسط امکان پذیر است.

این ست از استحکام پایین برخوردار است و در اثر ضربه می توان لب پر شود و زیبایی خود را از دست دهد با این وجود به دلیل لعاب کاری شدن معمولا عایق آب است و همین در ماندگاری آن موثر است همچنین رنگ این ست به صورت زمینه آبی، سبز و گاها قرمز است که با انواع طرح های هندسی منظم یا نقاشی تزیین شده است.

فروشنده انواع ست بشقاب سفالی میناکاری مرغوب

فروشنده انواع ست بشقاب سفالی میناکاری مرغوب فروشنده ست بشقاب سفالی میناکاری اقدام به ارائه این محصول مرغوب و باکیفیت به بازار کرده است و کسانی که قصد تهیه و سفارش این ست را دارند می ‌توانند از طریق همین سایت نسبت به درخواست آن اقدام کنند.

فروشنده همین وب سایت را برای جلوگیری از دخالت واسطه ها در افزایش نرخ ارائه این محصول به خریداران نهایی در نظر گرفته است و انواع مختلف این ست را در طرح ها و اندازه های گوناگون در بخش محصولات سایت قرار داده است تا به این ترتیب خریداران به راحتی بتوانند از میان گزینه های متنوع موجود ست مورد نظر را انتخاب کنند و از آن برای استفاده و یا تزیین دکوراسیون داخلی در اتاق نشیمن استفاده نمایند.

ارتباط با فروشنده علاوه بر این سایت از روش تلفنی و شبکه های اجتماعی نیز امکان پذیر است و این روش ها باعث ایجاد ارتباط مستقیم با فروشنده شده همچنین امکان استعلام قیمت و ثبت سفارش به راحتی فراهم می سازند تا به این ترتیب نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت و سرمایه نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.