خرید انواع ست بشقاب مسی میناکاری تبریز

ست بشقاب مسی میناکاری استان تبریز یکی از بهترین های بازار است که توسط این استان تولید و روانه بازار می شود برای خرید انواع ست این بشقاب مخصوصا در ایام بیماری کرونا می توانید از سایت مجازی فروش این محصولات اقدام به ثبت سفارش کنید.

خرید انواع ست بشقاب مسی میناکاری تبریز

نحوه تولید ست بشقاب مسی میناکاری

نحوه تولید ست بشقاب مسی میناکاری نحوه تولید ست بشقاب مسی میناکاری طبق روند خاصی انجام می شود و برای آن به فلز مس نیاز هست که این فلز را کارگاه ها به صورت عمده خریداری کرده و در ساخت ظروفی مانند بشقاب به کار می برند.

حال به ساخت بشقاب مسی می پردازیم ظروف مسی با چکش کاری شکل می گیرند و مراحل ساخت آنها طی می شود و آنها را لعاب گیری کرده و در داخل کوره های مخصوص قرار می دهند با درجه حرارت بالا و به آن رنگ لعاب را چند بار اضافه و دوباره در کوره قرار می دهند پس از این مرحله شروع به رنگ آمیزی با رنگهای مینا می نمایند و شکل و طرحهای زیبایی را به ظرف مورد نظر منتقل می کنند که این مرحله نیز توسط افراد ماهر و باتجربه انجام می شود و هنر دست هنرمندان عزیز به شمار می آید.

امروزه ساخت ظروف آشپزخانه از جنس مس در حال افزایش است و افراد زیادی از آن استقبال می نمایند. این ظروف کاربرد زیادی ر زندگی انسانها پیدا کرده اند. ست بشقاب مسی یکی از این ظروف است که در رنگهای زیبایی تولید می شود و به دست مصرف کننده می رسد ست بشقاب به صورت 6تایی ساخته می شود و گاهی 3 تایی نیز در بازار وجود دارد.

ظروف مسی برای بدن بسیار مفید هستند و ماندگاری طولانی مدتی دارند و بر اساس مراحل منظمی تولید می شوند که هیچ ضرری در استفاده از آنها وجود نخواهد داشت.

فروش انواع ست بشقاب مسی میناکاری

فروش انواع ست بشقاب مسی میناکاری فروش ست بشقاب مسی میناکاری را در بسیاری از نقاط ایران می تواند مشاهده کرد که این بشقابها توسط گردشگران نیز خریداری می شود و آنها خیلی علاقه مند به این ظروف سنتی ایرانی هستند این گردشگران از کشورهای همسایه و یا اروپائی ظروف مسی میناکاری را به سوغاتی های دیگر ترجیح می دهند.

خرید ست بشقاب مسی به صورت مستقیم امروزه در دسترس تر شده و شما می توانید با مراجعه به سایت مجازی و فروشگاه های فروش این محصول ست بشقاب مسی را خریداری کنید. و اینکه این ظروف توسط شرکتهای تولیدی معتبری در سایت قرار گرفته اند که قیمت آن نیز در سایت مشخص شده و بعد از اینکه مشتری ثبت سفارش خود را انجام داد محصول در بسته بندی شکیلی برای مشتری ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.