خرید عمده ست بشقاب سفالی میناکاری

بشقاب های سفالینه مینا کاری شده، یکی از هنرمندانه ترین اثرهای به جا مانده هستند که امروزه نیز از ظرافت و زیبایی آن ها هرچه بگوییم کم گفته ایم. این محصولات، به معنای واقعی زیبا و شکیل هستند و به صورت عمده در دسترس مشتریان قرار می گیرند. به منظور خرید ست بشقاب سفالی میناکاری به صورت عمده، می توانید از طریق سایت مجموعه ما اقدام نمایید و برترین نوع محصولات را دریافت کرده و از خرید خود لذت ببرید!
خرید عمده ست بشقاب سفالی میناکاری

مدل های مختلف ست بشقاب سفالی میناکاری

مدل های مختلف ست بشقاب سفالی میناکاری بشقاب های سفالی، بدون شک، طرح های زیبا و سنتی را به یاد می آورند که همه ما با آن همزاد پنداری کرده و همچنان دوستدار این سبک های دیرینه هستیم؛ به عبارتی، این هنر ماندگار ایرانی، در اذهان نقش بسته و همگان را با خود همراه می کند.

هنرمندانی هستند که امروزه، با ذوق و استعداد خاص خود، به ساخت و تزیین این محصولات، مشغول بوده و ظروف جذاب و خیره کننده ای را روانه بازار صنایع دستی می کنند.

این صنایع دستی سفال گری با رنگ و لعاب میناکاری شده، آنچنان با احساسات ما بازی می کنند، که امروزه پای ثابت ویترین ها شده اند!

دلیل محبوبیت بی نظیر این کالاها را شاید بتوان مدل های مختلف موجود این ظروف دانست؛ به عنوان مثال، ست بشقاب سفالی میناکاری، دارای مدل های معروف و همه پسندی است که در ادامه بدان اشاره می کنیم:

  • ست بشقاب سفالی پایه دار: این ظروف، بسیار کاربردی هستند و علاوه بر جنبه زینتی و تزیینی، برای پذیرایی از میهمانان بسیار ایده آل می باشند.
  • ست بشقاب سفالی طرح اسلیمی: این ظروف، نقش و نگارهای متفاوتی را به نمایش می گذارند و هنر گذشتگان را تداعی می کنند. بشقاب هایی با طرح اسلیمی، معمولا در طیف رنگی آبی تیره و یا فیروزه ای به چشم می خورند.
  • ست بشقاب سفالی طلایی: این محصولات، از نظر زیبایی، یک سر و گردن بالاتر از سایر نمونه ها هستند و با رد پای طلایی رنگی که در دل اثر مشاهده می شود، بسیار محبوب و منحصر به فرد شده اند.

فروشنده انواع ست بشقاب سفالی میناکاری

فروشنده انواع ست بشقاب سفالی میناکاری ست های بشقاب سفالی، در گوشه گوشه منازل خوش می درخشند و به دلیل جذابیت فراوانی که دارند، در عصر امروز، همچنان پر فروش و پر طرفدار هستند.

خوب است بدانید، این محصولات نمونه و تزیینی، به صورت عمده و مستقیم به فروش می رسند و فروشنده ست بشقاب سفالی میناکاری، این کالاهای چشم نواز را با قیمتی مناسب و با کیفیتی بی همتا به همگان عرضه می کند.

اگر شما هم از دوستداران این بشقاب های میناکاری شده سفالی هستید، می توانید با نمایندگی فروش، ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.