خرید عمده سینی مسی سفید

سینی مسی سفید یکی از پر فروش‌ترین و رایج‌ترین مدل از انواع ظروف مسی است که اکثر رستوران‌ها برای پذیرایی از مشتریان خود از این سینی‌ها استفاده می‌نمایند. در نتیجه تقاضا برای خرید سینی مسی سفید همواره بالا بوده، همچنین اکثر رستوران‌داران خرید عمده این سینی‌ها را انجام می‌دهند. چرا که با خرید عمده، سینی‌های مسی سفید در تعداد بیشتر و با قیمت مناسب‌تر به دست مشتریان می‌رسند.

خرید عمده سینی مسی سفید

کیفیت مناسب سینی مسی سفید

سینی‌های مسی، جزو پر کاربرد‌ترین ظروف مسی هستند. از سینی‌های مسی برای سرو غذا‌های مختلف در رستوران‌ها و یا منازل استفاده می‌شود. سینی‌های مسی سفید رنگ، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که، فلز مس به طور طبیعی رنگ قرمزی دارد اما چرا سینی‌های تولید شده از این فلز دارای رنگ سفید هستند. در جواب به این سوال باید به شما بگوییم، علت رنگ سفید سینی در قسمت داخلی آن، وجود یک لایه محافظتی از جنس قلع است.

فلز قلع از نفوذ یون‌های آزادی که در سطح فلز مس وجود دارد به داخل غذا‌ها جلوگیری می‌نماید. در نتیجه می‌توان گفت پوشش قلعی سینی مسی سفید، مهم‌ترین تاثیر را در حفظ سلامت مصرف‌کنندگان دارد.

کیفیت سینی مسی سفید وابسته به عوامل مختلفی است. شما برای بررسی کیفیت این دسته از ظروف می‌توانید، میزان ضخامت سینی را تحت نظر قرار دهید. سینی مسی باید ضخامت متعادلی داشته باشد. یعنی نه آنقدر نازک باشد، که با کوچک‌ ترین ضربه‌ در آن فرورفتگی ایجاد شود. همچنین نباید آنقدر ضخیم باشد، که وزن سنگین پیدا نماید و استفاده از آن به سختی صورت گیرد.

سینی‌های مسی سفید در قسمت جداره خارجی خود دارای رنگ قرمز درخشان هستند. در نتیجه این رنگ نشان دهنده وجود فلز مس اصل در ساختار این سینی است که شما با بررسی رنگ اصیل این سینی می‌‌توانید میزان کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید.

کیفیت مناسب سینی مسی سفید

فروش انواع سینی مسی سفید

انواع سینی‌های مسی سفید رنگ، با سایز‌های مختلفی تولید می‌شوند. از این رو هر یک از ابعاد این سینی‌ها برای کاربرد‌های خاصی در نظر گرفته می‌شوند. در نتیجه فروش سینی مسی در انواع سایز‌ها، با رونق قابل توجهی مواجعه است. چرا که سینی های مسی بهترین گزینه برای سرو کردن غذا‌ها به حساب می‌‌آیند.

امروزه برای فروش انواع سینی مسی سفید از روش های آنلاین استفاده می‌گردد. در نتیجه مشتریان در هر نقطه از ایران و حتی در هر نقطه از جهان می‌‌توانند، به طیف گسترده‌‌ای از انواع سایز‌های سینی مسی سفید به صورت مستقیم دسترسی پیدا نمایند.

فروش انواع سینی مسی سفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.