دستگاه بذرپاش دستی برنج که موجب مرگ سگ گله شد

ماشین‌های کاشت مانند دستگاه بذرپاش دستی برنج شگفت‌انگیزهای تکنولوژیکی هستند که به آنها اجازه می‌دهند اساسی‌ترین روش کشاورزی با دقت فوق‌العاده انجام شود – حفر چاله‌ها، کاشت بذر و پوشاندن آنها با خاک.

البته ساده به معنای آسان نیست. هنگامی که وقت صرف می شود، به خصوص در صنعت کشاورزی، جایی برای خطا یا خرابی برای کشاورزان و OEM ها وجود ندارد. درست کردن همه چیز در اولین تلاش برای یک فصل رشد کارآمد و سودمند بسیار مهم است. وقتی مشتریان شما در این صنعت هستند، واحد پول OEM «قابلیت اطمینان» است.

بلبرینگ ها باید در لیست تصمیمات شما قرار بگیرند تا به طور اجتناب ناپذیری عملکرد ماشین را بهبود بخشند، طول عمر کار را افزایش دهند و مشتریان خود را به سمت اعتماد به برند شما هدایت کنند.

ماشین های کاشت و کاشت شباهت های زیادی دارند. بذرپاش ها (گاهی اوقات دریل نامیده می شود) و کاشت کارها، صرف نظر از نوع آنها، به همان شیوه اولیه عمل می کنند. دانستن این اطلاعات می تواند به شما کمک کند مناطقی را که تجهیزات شما می توانند کارآمدتر کار کنند را شناسایی کنید.

دستگاه

هر دو دستگاه از یاتاقان های دو یا سه مهره ای برای جلوگیری از ریزش، از دیسک بازکن برای صاف کردن لبه ها و حفر ترانشه ها، چرخ های اندازه گیری برای تنظیم عمق بذر و چرخاندن صفحه بذر، و دیسک های بسته برای پوشاندن دانه ها با خاک استفاده می کنند.

ماشین‌های مدرن اغلب مجهز به یاتاقان‌های غلتکی مخروطی، بلبرینگ‌های شیار عمیق و مهر و موم‌های پیشرفته هستند تا زباله‌ها و موانع ورود به یاتاقان‌ها را محدود کنند.

مهر و موم پیشرفته: جلوگیری از آلودگی
کمتر صنایع کثیف تر از کشاورزی وجود دارد. حتی اگر بلبرینگ‌های فولادی باکیفیت داشته باشید، آنها فقط به اندازه آب‌بندی‌هایی مفید هستند که از گل و لای، کثیفی، کثیفی، مایعات و استفاده شدیدی که تجربه می‌کنند محافظت می‌کنند.

سازگاری محصول: انتظار قابلیت اطمینان

کیفیت ارزش ایجاد می کند. دوره زمانی. هنگام انتخاب یاتاقان‌ها برای ایجاد ماشین‌های قابل اعتماد، تولید مداوم، انتخاب توپ و غلتک و مدیریت کنترل کیفیت اغلب نادیده گرفته می‌شوند.

وقتی یک محصول با هر سفارش یکسان باشد، انتظارات را می توان با اطمینان برآورده کرد. فرآیندهای تولید و تامین‌کنندگان یکنواخت به کارخانه‌های OEM ماشین‌آلات این امکان را می‌دهد که از برنامه‌های کاربردی خود اطمینان داشته باشند که هر روز به‌صورت مورد نظر عمل می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.