دمپایی عربی اصلی قابلیت گرمایش و سرمایش دارند

مادیابتی ها پاهایشان را آسیب پذیر می کنند و مشکلات پا شایع می شود. بهترین دمپایی عربی اصلی مراقبت جامع از پاها و نقاط تحت فشار را فراهم می کند و جریان خون مناسب را در کل بدن تضمین می کند. با مشکلات پا خداحافظی کنید و حداکثر راحتی را بدست آورید.

دمپایی های دیابتی به طور ویژه برای ایجاد راحتی و آرامش برای پاهای متورم شما طراحی شده اند. آسیب عصبی تقریباً از بین رفته است، نوروپاتی قابل درمان است و هیچ احساس درد وجود ندارد. دمپایی های دیابتی با لایه بالایی فوم و زیره لاستیکی طراحی شده اند تا تسکین و حداکثر راحتی را ارائه دهند.

پارچه مشبک دمپایی تنفس پذیر است، هنگام پوشیدن دمپایی دیابتی هیچ گونه ناراحتی احساس نخواهید کرد. دمپایی دیابت برای انواع پا ساخته شده است.

خرید دمپایی برای کف پای پهن و صاف کار آسانی نیست، اما دمپایی دیابتی با کفی دولایه و مموری فوم دارای جزئیات است تا بهترین راحتی را برای پاها به بهترین شکل ممکن فراهم کند.

مهم ترین چیزی که قبل از خرید دمپایی برای دیابت باید در نظر بگیرید، جنس آن است. آستر نرم، راحت و کف آلود، باورنکردنی ترین احساس برای پاهای شماست. لایه بالایی باید قابلیت تنفس داشته باشد و کفی باید دو لایه باشد تا از پاهای متورم حمایت کند.

یک جعبه پنجه پهن بسیار مناسب برای انگشتان با زاویه باز است. زیره لاستیکی یک تجربه ضربه گیر را فراهم می کند. ویژگی های اضافی مانند قوس های بلند، تسمه های نوار چسب یا تسمه های قابل تنظیم، دمپایی را حتی بهتر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.