شرکت تولیدی گلدان مسی میناکاری

محصولات تولید شده از جنس مس بسیار متفاوت می باشند که هر کدام از آنها برای زیبایی بیشتر از میناکاری های خاصی در بخش های داخلی و بیرونی آنها استفاده شده است. یکی از محصولات پرطرفدار مسی، گلدان می باشد که در سایز و اندازه های گوناگونی طراحی شده است. شرکت تولیدی گلدان مسی میناکاری، با بهره‌مندی از افراد خبره در این زمینه، توانسته بخش بزرگی از بازار را به دست گرفته و محصولاتی عالی به دست مصرف‌کننده برساند.

شرکت تولیدی گلدان مسی میناکاری

نحوه تولید گلدان مسی میناکاری

نحوه تولید گلدان مسی میناکاری نحوه ساخت انواع گلدان مسی میناکاری شده بسیار متفاوت می باشد. این نوع محصولات توسط افراد زبردست در برخی از استانهای ایران انجام می‌گیرد که شهرهای اصفهان و یزد در این زمینه پیشتاز هستند. برای تولید گلدان مسی ابتدا باید آلیاژ مس مرغوب را تهیه کرد که پروسه ساخت آنها به صورت چکش کاری و توسط دست انجام می‌شود.

پس از تکمیل شدن فرایند ساخت ظروف مسی همچون گلدان، آنها را توسط قلع پوشش داده تا علاوه بر افزودن مقاومت به محصول، زیبایی آن نیز دوچندان شود. پس از تکمیل شدن این مراحل محصولات تولید شده به دست افراد میناکار رسیده تا آنها را با محصولات خاصی تزیین کنند.

عملیات فیروزه کوبی، خاتم کاری، الماس تراشی و نمونه هایی از این قبیل بر روی انواع گلدان های مسی انجام می گیرد که رنگ آنها اغلب آبی لاجوردی، فیروزه‌ای، سبز و مواردی از این قبیل می باشد. رنگ های استفاده شده بر روی محصولات میناکاری شده بسیار خاص و ماندگار بوده که اغلب از طرح های اسلیمی برای این کار استفاده می‌کنند تا زیبایی خاصی به ارمغان بیاورد.

خرید انواع گلدان مسی میناکاری

خرید انواع گلدان مسی میناکاری فرآیند خرید انواع گلدان های مسی مینا کاری شده از طریق فروشگاه های ما به راحت ترین شکل ممکن انجام می گیرد که شما با صرف هزینه‌های کمتر می‌توانید آنها را در شکل و اندازه های متفاوت تهیه نمایید. محصولات ارائه شده توسط فروشگاه ما به صورت آب دیده و با کیفیت بسیار زیادی طراحی شده اند. این نوع محصولات علاوه بر زیبایی خاصی که دارند، بهترین گزینه برای نگهداری در منزل به عنوان محصولات دکوری هستند.

گلدان های مسی که از طریق سایت ما می توانید خریداری کنید، در برابر رطوبت مقاوم بوده و دارای ظرافت خاصی هستند که می توانید آنها را بر روی میز پذیرایی و یا درون ویترین نیز نگهداری کنید.

شما مشتریان عزیز قادر به انتخاب گلدان ‌هایی هستید که با ارتفاع و اندازه های متفاوتی تولید شده اند. شما با در نظر گرفتن سلیقه خود می توانید آنها را به صورت ست و جفتی نیز خریداری کرده و برای زیبایی بیشتر از آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.