شرکت تولید سینی مسی سفید

ظروف مسی یکی از زیباترین انواع ظروف فلزی هستند که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند و بعد از وقفه ای که به علت ورود انواع ظرف های دیگر همچون ظروف سرامیکی و چدنی به بازار ایجاد شد امروزه استفاده از انواع ظروف مسی رواج یافته است. شرکت تولید سینی مسی سفید اقدام به تولید این ظرف خاص و پر کاربرد کرده است و کسانی که به صورت عمده به این ظرف در ابعاد مختلف آن نیاز دارند می توانند در تماس مستقیم با این شرکت نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

شرکت تولید سینی مسی سفید

روش تهیه سینی مسی سفید

روش تهیه سینی مسی سفید برای تهیه سینی مسی سفید باید قبل از هر چیز مس از سنگ های معدنی حاوی مس استحصال شود تا به این ترتیب مس دست اول و غیر بازیافتی برای تهیه این سینی مورد استفاده قرار بگیرد و محصول نهایی از جلا و براقی بالای برخوردار باشد.

مش پس از ذوب شدن به صورت ورق های مسی درآمده و با استفاده از دستگاه های برش متناسب با نوع محصول تولیدی به قطعات با اندازه های مختلف تبدیل می شود و با استفاده از دستگاه های پرس یا به روش سنتی به صورت سینی های با طرح های مختلف در می آید.

در مرحله بعدی باید عمل سفید کردن سینی مسی انجام شود تا رنگ آن از مسی به نقره ای تبدیل شود برای همین ابتدا قلع را در داخل ظرفی ذوب کرده تا کاملا به شکل مایع در آید سپس سینی حرارت داده شده در کوره را که قبلا کاملا صیقل داده شده است به طور کامل درون قلع فرو برده آن را خارج می کنند تا به این ترتیب یک لایه قلع روی سینی ایجاد شود و سینی مسی سفید تولید شود.

فروش انواع سینی مسی سفید

فروش انواع سینی مسی سفید

فروش انواع سینی مسی سفید توسط شرکت ارائه کننده انواع این سینی انجام می شود و به دلیل خرید مستقیم از شرکت قیمت ارائه این محصول بسیار پایین تر از بازار است و پایین تر از این نرخ را نمی توان در بازار ظروف مسی با این کیفیت پیدا نمود.

انواع مختلف این ظروف در طرح ها و شکل های مختلف تولید و خریداران می توانند از طریق همین وب سایت که توسط شرکت راه اندازی شده است و مراجعه به بخش محصولات آن، از انواع سینی های موجود گزینه مورد نظر را انتخاب و آن را به صورت عمده درخواست نمود.

سفارشات توسط شرکت سینی مسی با بهترین روش ارسال و تضمین کیفیت و سلامت حین تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست خریداران می رسد و فروش از طریق این سایت باعث صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه‌ها می‌شود به طوری که نیاز خریداران به مراجعه حضوری را برطرف می‌کند و این خود عاملی برای ارزانتر تمام شدن قیمت نهایی سینی مسی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.