شیره انگور در ارومیه باعث بیش فعالی کودکی شد

هفت مزیت انگور است که به ندرت شناخته شده است. شیره انگور در ارومیه علاوه بر خوشمزه بودن در دهان، فواید زیادی دارد که شاید به ندرت شناخته شود. بسیاری از مواد موجود در انگور می توانند پیری را کاهش دهند، پوست و موی سالم را حفظ کنند و کیفیت خواب را بهبود بخشند.

هزاران سال است که انگور کشت شده است. تا به حال انواع مختلفی از شراب وجود دارد که ما می شناسیم، یعنی انگور سبز، قرمز، سیاه، زرد و صورتی. انگور همچنین در خوشه ها و واریته های بدون دانه و بدون دانه رشد می کند.

علاوه بر طعم عالی، انگور به لطف محتوای بالای مواد مغذی و آنتی اکسیدانی خود، فواید بسیاری برای سلامتی دارد. در یک فنجان شراب، حداقل یک چهارم نیاز روزانه به ویتامین C، 29 درصد ویتامین K و 10 درصد مس است. بنابراین، چه مزایایی از مواد موجود در شراب می توان احساس کرد؟

همچنین بخوانید : سیب قرمز در مقابل سیب سبز کدام سالم تر است؟ در اینجا فواید انگور که به ندرت شناخته شده است آورده شده است:

ایمنی را افزایش می دهد و انگور علاوه بر داشتن ویتامین های C و A می تواند سیستم ایمنی بدن را از طریق خواص ضد میکروبی طبیعی خود تقویت کند. یک فنجان 71 گرم آب فراهم می کند که برای هیدراتاسیون و جریان خون سالم و همچنین برای دفع مواد زائد بدن مهم است.

حاوی آنتی اکسیدان هایی برای کاهش پیری انگور حاوی چندین آنتی اکسیدان مختلف است. از جمله این موارد برای کاهش التهاب و حمایت از جریان خون سالم شناخته شده است. آنتی اکسیدان های موجود در انگور همچنین برای مغز (حافظه)، ضد پیری و افزایش طول عمر مفید هستند. نشان داده شده است که محتوای کورستین موجود در انگور سیاه و قرمز از بدن در برابر بیماری های عصبی مانند آلزایمر محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.