عرضه انواع جام مسی میناکاری با کیفیت مرغوب

میناکاری از صنایع دستی کشورمان است که قدمت این هنر به چند هزار سال پیش برمی گردد. مرکز اصلی آن در کشور ما شهر اصفهان می باشد. امروزه غالباً این هنر و روی ظروف مسی انجام می شود ولی قبلاً روی ظروف طلا و نقره نیز انجام می شده است. برای تهیه ظروف میناکاری، از ورقه‌های مسی استفاده میشود و آنها را قبل از رنگ آمیزی، لعاب کاری میکنند و سپس به مرحله رنگ آمیزی میرسد. در رنگ آمیزی این ظروف از نقوش مختلفی مانند اسلیمی استفاده می شود. بعد از رنگ آمیزی به مرحله پخت می رسد که جام مسی میناکاری پخته می شود که این مرحله بسیار حساس است و چنانچه زمان آن مقداری کم یا زیاد باشد نتیجه کار نامطلوب و یا بی نتیجه خواهد بود. مجموعه ما در عرضه انواع جام مسی میناکاری فعالیت دارد.

عرضه انواع جام مسی میناکاری با کیفیت مرغوب

انواع مختلف جام مسی میناکاری

انواع مختلف جام مسی میناکاری در ظروف مسی میناکاری باید به کیفیت آن نیز توجه داشت چرا که برخی از آنها از ورقه های مسی نازک تولید می‌شوند و دوامشان کم می باشد. ظرف میناکاری خوب بایستی هم از نظر ضخامت مس به کار رفته در آن و هم از نظر نقش و نگار، قوی باشد. امروزه ظروف میناکاری به دلیل زیبایی چشم نوازشان مورد توجه و پسند اکثر مردم شده است و در منازل هم به صورت تزیینی برای دکور همچنین برای استفاده آنها بکار میرود. جام مسی میناکاری زینت بخش خانه ها از گذشته تا کنون بوده است و در زیبایی منزل تاثیر بسزایی دارد.

این ظروف انواع مختلفی دارند مثلاً یک نوع از آنها به صورت طرح بشقاب و دیواری بر روی دیوار نصب می گردد که می‌توان آنرا داخل قاب تزیینی گذاشته و سپس نصب کرد. یا به صورت های مختلفی نظیر قندان، شکلات خوری، میوه خوری و غیره ساخته می شوند. همانطور که اشاره شد، میناکاری از صنایع دستی کشور عزیزمان ایران و به مرکزیت اصفهان است.مجموعه ما فروشنده جام مسی میناکاری بوده و مفتخر است عرضه جام مسی را با بهترین کیفیت و در انواع مختلف و در طرح ها و نقش های چشم نواز به مشتریان عزیز ارائه کند.

فروشنده انواع جام مسی میناکاری

فروشنده انواع جام مسی میناکاری کیفیت بالا و قیمت مناسب از اصول مهم در مجموعه ی ما میباشد که باعث شده استفاده کنندگان با هر توان مالی بتوانند از محصولات ما استفاده کنند و رضایت آنها حاصل گردد. کیفیت بالای محصولات ما باعث گردیده علاوه بر بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز حضور داشته باشیم و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم و بتوانیم رضایت مشتریان خود را هم در داخل ایران و هم در خارج از ایران فراهم سازیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.