عرضه انواع جام مسی میناکاری در بازار

عرضه انواع جام مسی میناکاری در بازار به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می‌شود. این جام‌ها از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند.  محصولات نام برده در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. ظروف مسی میناکاری شده به دلیل ظرافت خاصی که در نقش و نگار روی آن‌ها وجود دارد، طرفداران زیادی دارند. اگر شما‌ می‌خواهید با نحوه تولید جام بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید، لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه انواع جام مسی میناکاری در بازار

نحوه تولید جام مسی میناکاری

مینا‌کاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی می‌باشد که بر روی فلزاتی مانند مس انجام می‌شود. نحوه تولید یک جام مسی به شرح زیر است:

  • در ابتدا بایستی جام مسی تشکیل شود. مسگران، جام مسی را با به کار گیری روش‌های مختلف از قبیل خم‌‌کاری، چکش‌کاری و کنده‌کاری تولید می‌کنند‌.
  • پس از آماده‌سازی، جام به وسیله سولفوریک اسید تمیزکاری می‌شود. سپس آن را برای لعاب‌کاری و مینا‌کاری آماده می‌کنند.
  • رنگ لعاب آماده شده سه یا چهار مرتبه بر روی ظروف پاشیده می‌شود. پس از هر مرتبه پاشیدن رنگ لعاب، جام درون کوره با دمای بالا قرار می‌گیرد.
  • پس از این مرحله استاد میناکاری با قلموهای ظریف و رنگ‌های مخصوص، سطح جام را نقاشی می‌کند. درواقع طرح‌های مختلفی روی آن ایجاد می‌نماید.
  • پس از اینکه مرحله نقاشی به پایان رسید، دوباره جام درون کوره با دمای بالا قرار می‌گیرد. این مرحله بسیار حساس می‌باشد. بنابراین، بایستی با دقت کافی انجام شود. چرا که مدت زمان کمتر یا بیشتر از موعد مقرر، موجب عدم ثبات نقاشی روی فلز می‌شود.

نحوه تولید جام مسی میناکاری

فروش انواع جام مسی میناکاری

طروف مسی میناکاری بسیار زیبا، جذاب و چشم نواز می‌باشند. به همین دلیل افراد زیادی تمایل به تهیه و خرید آن‌ها دارند. فروش جام مسی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در سراسر کشور انجام می‌شود. اگر شما قصد خرید این محصول را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید عمده آن از مرکز عرضه جام مسی است. چرا که علاوه بر خرید یک محصول درجه‌یک و با کیفیت، از تخفیف ویژه خرید عمده بهره‌مند می‌شوید.

چنانچه مایل به خرید هستید اما از مراکز فروش فاصله دارید و یا فرصت رفتن به بازار را ندارید، می‌توانید آن را به صورت آنلاین و از طریق همین سایت سفارش داده و خریداری نمایید. پس از ثبت سفارش، مشاوران فروش با شما ارتباط برقرار کرده و پس از پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده، سفارش شما را درب منزل ارسال می‌کنند.

 

فروش انواع جام مسی میناکاری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.