عرضه انواع جام مسی میناکاری

سلیقه ایرانی آمیخته با هنر ایرانی است و جام مسی میناکاری سرشار از ذوق و هنر دست هنر مندان سرزمین مان است و باب پسند اکثر سلایق می باشد چراکه زیبایی چشم گیر و چشم نوازی دارد و زیبایی خاصی را به فضای محیط می بخشد.

با عرضه انواع جام مسی میناکاری می توانید این شاهکار زیبایی را به خود یا عزیزانتان هدیه بدهید چراکه این هدیه نشان دهنده عزیز بودن طرف مقابل و هدیه گیرنده است چراکه بسیار نفیس و ارزش مند است و زیبایی چشم گیری دارد.

عرضه انواع جام مسی میناکاری

روش تولید جام مسی میناکاری

روش تولید جام مسی میناکاری یکی از اصیل ترین هنر های سنتی در صنایع دستی اصفهان هنر مینا کاری است در ایام گذشته این هنر را روی فلزاتی چون طلا و نقره نیز انجام می دادند ولی امروزه بیشتر هنر مینا کاری روی فلز مس انجام می شود ابتدا ظرف مورد نظر باید انتخاب شود که جام مد نظر ما است استادان مسگر با مهارت بالا با روش هایی مانند چکش کاری و خم کاری جام را می سازند و حالا نوبت تمیز کاری بااسید سولفوریک رقیق شده است.

در مرحله بعد نوبت به لعاب کاری میرسد که این کار طی مراحل 4 تا5 مرحله ای که هر بار بعد از اینکه رنگ لعاب را روی جام پاشیده می شود در کوره می برند وباز به همین منوال تکرار می شود بعد از اتمام این مراحل مهم ترین مرحله یعنی کار مینا کاری آغاز می شود در این جا استاد مینا کار رنگ مخصوص میناکاری و قلم هایی که از موهایی بسیار ظریف ساخته شده است طرح های زیبایی را روی جام نقاشی می کند.

آخرین مرحله که مهم ترین مرحله نیز هست چراکه هنگام گذاشتن جام در کوره است و اگر حرارت کمی بیشتر یا کمتر از آنچه باید باشد پیش بیاید رنگ یا دچار سوختگی یا کدر شدگی می شود و از کیفیت و زیبایی آن کاسته می شود پس باید استاد با مهارت و دقت بالایی که دارد حرارت را روی درجه مناسب تنظیم کند تا این اتفاق نیافتد حالا بعد از گذشت تمام مراحل و هنر دست استاد کار جامی زیبا آماده است.

خرید جام مسی میناکاری

خرید جام مسی میناکاری خرید جام مسی با روش مستقیم خریدی آسان و بی دغدغه خواهد بود و عرضه جام مسی در این عرصه با کمک فروشندگان محترم میسر شده است تا دیگر نگران وجود واسطه ها نباشید و در هر کجای ایران که هستید خریدی به صرفه و اقتصادی داشته باشید.

با این روش می توان فقط با ثبت سفارش صاحب جام مسی میناکاری بسیار زیبا شد و تجربه یک خرید عالی و بی دردسر را داشت و مطمئنن بارضایت خاطر خاطره ای خوب از خریدی به یاد ماندنی خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.