عرضه انواع ست بشقاب مسی میناکاری

ظرف های مینا کاری شده، ظروفی بسیار زیبا، ظریف و گران قیمت هستند، که اکثرا از آن ها برای زینت بخشیدن به فضا و دکور داخلی اماکن مختلف استفاده می شود. امروزه انواع و اقسام ظروف مسی با اجرای هنر و طرح های میناکاری، به زیبا ترین شکل ممکن درآمده و ارزش بسیار زیادی پیدا می کنند. شرکت های عرضه و پخش انواع و اقسام ست بشقاب مسی میناکاری، آن ها را از تولید به مصرف به خریداران ارائه می دهند.

عرضه انواع ست بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست بشقاب مسی میناکاری آیا تا به حال از انواع مختلف ظرف های مسی میناکاری شده استفاده کرده اید؟ این ظرف ها با طرح ها و نقش های بسیار زیبا و پیچیده ای تزئین می شوند و جلوه بسیار باشکوهی پیدا می کنند. در ادامه این مطلب چند نمونه از ست بشقاب مسی میناکاری را خدمت شما معرفی می کنیم.

  • بشقاب میناکاری شده با طرح های اسلیمی
  • بشقاب میناکاری شده با نقش و طرح مسجد شیخ لطف الله
  • بشقاب مسی میناکاری شده با طرح پرداز و طلاکاری شده
  • بشقاب مسی میناکاری با طرح رویال
  • بشقاب میناکاری شده مدل ترنج
  • بشقاب مسی میناکاری با طرح های مینیاتوری

هریک از بشقاب ها را می توان تنها به منظور تزئین در داخل بوفه یا بر روی میز قرار داد، یا اینکه از آن ها برای قرار دادن شیرینی، کیک و سایر اقلام پذیرایی، در میهمانی ها و مجالس خاص بهره برد و میهمانان را با این ظرف ها ذوق زده کرد.

نمونه های چند تایی این بشقاب ها برای سفره هفت سین هم تولید شده و در بازار های مصرف سطح کشور عرضه گشته اند، که علاقه مندان به طراحی و چیدمان سنتی و ایرانی، می توانند از آن ها استفاده کنند و یک سفره هفت سین بسیار زیبا و هنری بچینند.

فروشنده انواع ست بشقاب مسی میناکاری

فروشنده انواع ست بشقاب مسی میناکاری تولید کننده های ظروف مسی میناکاری شده، این ظرف ها را با رنگ های مختلفی که همه آن ها پایه طبیعی داشته و از فلزاتی چون طلا و نقره بدست می آیند، تزئین و رنگ آمیزی می کنند.

فروشنده ست بشقاب مسی میناکاری شده، مدل های مختلف این ظرف ها را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای، از تولید به مصرف در سطح کشور عرضه می نماید و به دست مصرف کننده ها می رساند.

البته در بیشتر مواقع عرضه ست بشقاب میناکاری مسی توسط درگاه های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد، تا همه مردم بتوانند آن ها را از هر جایی خریداری کنند.

ما هم در این مجموعه شرایطی را برای همه شما عزیزان فراهم کرده ایم، که این آثار هنری را از راه دور سفارش داده و درب منل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.