عروسی که با پسته خام خشک خواهر شوهرش را کشت

پسته خام خشک و سایر آجیل ها از رژیم غذایی سالم مدیترانه ای هستند. مطالعات این رژیم غذایی را با برخی از بالاترین امید به زندگی و پایین ترین نرخ بیماری قلبی در جهان مرتبط می کند.

آنها همچنین منبع خوبی از پروتئین هستند (به ویژه برای گیاهخواران و گیاهخواران)، با حدود 6 گرم در هر اونس.

برای بهره مندی از فواید آن، لازم نیست پسته زیادی بخورید. اما مراقب باشید! طعم کره ای و غنی آنها باعث می شود که به راحتی از آنها لذت ببرید.

اندازه سروینگ مناسب چیست؟ 1 تا 1½ اونس در روز را هدف قرار دهید. (این مقدار تقریباً یک مشت است.) یا، اگر بیشتر از همه چیز را حساب کنید، تقریباً 49 پسته در هر اونس وجود دارد.

پسته
بهترین راه برای جلوگیری از تخطی از آنها چیست؟ جفرز می‌گوید یکی از ترفندها برای جلوگیری از خوردن زیاد این است که آنها را به جای انواع پوسته‌دار، در پوسته بخرید. او می‌گوید: «خوردن آنها کمی بیشتر طول می‌کشد، زیرا باید پوسته‌ها را باز کنید. صدف‌ها همچنین یادآور بصری خوبی هستند که چقدر خورده‌اید. این می تواند به شما کمک کند تا اندازه سهم را در مسیر درست نگه دارید.»

و همچنین لازم نیست پسته را برای میان وعده رزرو کنید. یک راه آسان برای گنجاندن آنها در رژیم غذایی روزانه؟ جفرها پیشنهاد می‌کنند آن‌ها را به‌عنوان چاشنی امتحان کنید (به آن‌ها به‌عنوان راهی عالی برای پر کردن یک سرخ‌کرده، سوپ، سالاد یا حتی هوموس سالم فکر کنید.) همچنین می‌توانید دستورهای زیادی با استفاده از پسته، از نان‌های سریع گرفته تا پستو پیدا کنید.

نگاهی دقیق تر به فواید پسته برای سلامتی
آیا به ترغیب بیشتر در مورد پسته نیاز دارید؟ در اینجا سه دلیل وجود دارد که چرا پسته می تواند سلامت شما را تقویت کند:

آنها دارای مواد مغذی مانند ویتامین B6 هستند که با کمک به انتقال اکسیژن از طریق جریان خون به سلول ها، جریان خون را تقویت می کند.

ویتامین B6 همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی و سیستم عصبی می شود.
آنها دارای ترکیبات گیاهی هستند که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند، از جمله ویتامین E، پلی فنول ها و کاروتنوئیدهای لوتئین و زآگزانتین. دو مورد از این آنتی اکسیدان ها که در سایر آجیل ها یافت نمی شوند، با کاهش خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولا مرتبط هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.