فرش ماشینی اصفهان تبدیل به چراغ قرمز برای چهار راه شد

طرح های مدرن، کلاسیک های کلاسیک، زیبایی های تک رنگ فرش ماشینی اصفهان مجموعه عظیمی از کیفیت های ساخته شده از مواد با کیفیت بالا مانند پشم بکر از ارتفاعات و ابریشم خالص را خواهید یافت.

طرح های برجسته شرقی ساخته شده از الیاف طبیعی یا مصنوعی را کشف کنید. چه با الگوهای قدیمی، چه با کیفیت های شرقی کلاسیک یا قطعات منحصر به فرد ایرانی.

تنوع باورنکردنی از کشور سنتی نپال. قطعات انفرادی با کیفیت بالا، طرح های مدرن، الگوهای قدیمی ساخته شده از بهترین مواد مانند پشم و ابریشم جدید.

ما انتخاب زیادی از ضخامت‌های مختلف داریم، چه به صورت محکم با رنگ سفید خامه‌ای، درشت با خال‌های ظریف یا طرح‌های غیرمعمول.

در اینجا مجموعه‌ای از طرح‌ها، رنگ‌ها، شکل‌ها و کیفیت‌های مختلف را می‌بینید که می‌توانند با توجه به نیازهای شخصی شما تولید شوند.

در اینجا می توانید مجموعه ای از طرح های مختلف را انتظار داشته باشید که در اندازه های بزرگ موجود هستند. کیفیت عالی برای ناهار خوری یا قسمت ورودی.

در اینجا زیبایی‌های خارق‌العاده‌ای را می‌بینید که فقط یک بار به این شکل پیدا می‌شوند. طرح های انحصاری ساخته شده از بهترین مواد مانند ابریشم طبیعی، پشم یا ویسکوز.

در اینجا می‌توانید مستقیماً به نمای کلی بزرگ بروید، جایی که می‌توانید تمام کیفیت‌ها را ببینید. با فیلتر شفاف می توانید مستقیماً بر اساس خواسته های خود فیلتر و مرتب کنید.

فرش بژ قالیچه آبی قالی قهوه ای فرش زرد فرش خاکستری فرش سبز فرش رنگارنگ فرش نارنجی قرمز فرش مشکی فرش سفید فرش صورتی فرش بنفش.

کیفیت های دستبافت شرکت به دلیل استفاده از مواد طبیعی خالص دارای خواص کاربردی عالی می باشد. تنظیم کننده آب و هوا، سخت پوشیدن و مراقبت آسان، به طوری که فرش های دستباف را می توان در مناطق پر رفت و آمد مانند راهرو نیز استفاده کرد.

پشم جدید گرد و غبار ریز خانه را چسبانده و در نتیجه آب و هوای داخل خانه بهتر است. به دلیل دستبافی، کیفیت ها را می توان در دو طرف نیز استفاده کرد. همچنین می توانید تمامی کیفیت های این مجموعه بی نظیر را در سایز دلخواه خود سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.