فروشگاه جدیدترین ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

هنر مینا کاری جزء یکی از هنر های اصیل و زیبای ایرانی می باشد. این همر زیبا بر روی فلز های مس و برنج انجام می شود. مینا کاری یک هنر آبی رنگ است که رنگ خاص آن طرفداران زیادی دارد. میناکاری بر روی ظروف زیادی انجام می شود که ست کاسه و بشقاب جزء یکی از پرطرفدار ترین ظروف می باشد که زیبایی بسیار خاصی دارد. فروشگاه جدید ترین ست کاسه بشقاب مسی میناکاری، بهترین و با کیفیت ترین ست های ظروف را در رنگ های مختلف و همچنین اندازه های متنوع را به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می نمایند.

فروشگاه جدیدترین ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

مدل های متفاوت ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

مدل های متفاوت ست کاسه بشقاب مسی میناکاری در این قسمت می خواهیم به بررسی مدل های متفاوت ست های کاسه بشقاب میناکاری شده بپردازیم:

اولین مدلی که می خواهیم به بررسی آن ها بپردازیم، مدل کاسه گود و بشقاب های پهن و بزرگ می باشد. این کاسه ها گودی بسیار زیادی دارند و مناسب برای سرو انواع پاستا ها و سالاد های گرم می باشند و بشقاب های بزرگ آن ها برای سرو انواع کیک های کافی شاپی و دسر های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل دیگر ست کاسه بشقاب ها مدل های تزئینی و مناسبتی می باشند. این ست ها دارای اندازه های کوچک و متوسطی می باشند و بر روی دیوار نصب می شوند و یا درون بوفه های مختلفی در منازل مورد استفاده قرار می گیرند. این ظروف جنبه استفاده برای سرو غذا های ندارند و در صورت سرو غذا در آن ها ظروف تغییر شکل می دهند و شکل آن ها عوض می شوند.

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری فروشگاه ست کاسه مسی میناکاری شده، بهترین و با کیفیت ترین ست کاسه و بشقاب ها را در اندازه های مختلف و همچنین رنگ های منحصر به فرد به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می نمایند. خرید ست کاسه مسی میناکاری شده و قیمت نهایی آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی دو مورد اصلی آن ها می پردازیم:

اولین عامل تعیین کننده قیمت نهایی کاسه بشقاب های مینا کاری شده قیمت آن ها می باشد. ست کاسه بشقاب هایی که از جنس برنج و مسی می باشند نسبت به سایر جنس های دیگر موجود در بازار قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

دومین عامل تعیین کننده نرخ نهایی کاسه و بشقاب های میناکاری شده، نوع طراحی و مدل آن ها است. کاسه و بشقاب هایی که دارای طرح های حک شده شلوغ و مدل های تازه و مدرن می باشند، نسبت به سایر مدل ها و طرح های دیگر قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.