فروش ارزان پارچ ولیوان مسی

ست پارچ ولیوان مسی میناکاری توسط توزیع کنندگان زیادی در سطح بازار به طور مستقیم و بدون واسطه توزیع و پخش می گردد در واقع برای خرید این ظروف فقط باید به این افراد مراجعه کرد زیرا این توزیع کنندگان یا خود تولید کننده هستند یا به عنوان نماینده فروش فعالیت دارند بنابراین مس خالص و اصل را به شما عرضه می کنند. این افراد جهت دسترسی راحت مشتریان و کاهش هزینه های خرید مدل های مختلف این محصول را از طریق این وب سایت عرضه می کنند.

فروش ارزان پارچ ولیوان مسی

روش تهیه پارچ ولیوان مسی

روش تهیه پارچ ولیوان مسی یکی از جذاب ترین و پر فروش ترین انواع ست پارچ و لیوان، نوع مسی آن است که در انواع طرح و مدل و با ریزه کاری های بسیار زیبایی توسط مسگران زنجان تولید می گردد این ظروف مسی امروزه به دلیل داشتن ظاهر شیک و سنتی و خواص فراوان برای سلامتی بدن، جایگاه خاصی در منازل ایرانیان پیدا کرده اند. ست پارچ مسی و لیوان مسی در انواع طرح های مختلفی در سطح بازار موجود است به طور مثال؛ طرح زنبوری، توپی، گلو باریک، سوزنی، دردار و… که این مختص پارچ آن است و اما لیوان مسی نیز دارای طرح های؛ استوانه ای، راسته، پایه دار، قدحی و لاله می باشد لازم به ذکر است جنبه تزئینی این ظروف بسیار بیشتر از جنبه مصرفی آن است.

فروش پارچ مسی نقش پر رنگی در تزئین دکور های سفره خانه های سنتی و جهیزیه عروس دارد در واقع نوعی تجلی گر هنر سنتی ایران و زیبایی هر چه تمام تر محیط است حتی اگر سطح بیرونی آن با هنر میناکاری تلفیق یافته باشد که در این صورت چشم هر بیننده ای را جلب می کند. بهتر است بدانید نگهداری آب درون این ظروف موجب سلامتی بدن و رفع کم خونی می گردد زیرا مس خاصیت آنتی باکتریال قوی دارد از این رو آب را میکروب زدایی کرده و شما می توانید آبی سالم بنوشید خواص بیشمار دیگری نیز پارچ و لیوان مسی دارد که ذکر آن ها در این مبحث نمی گنجد.

پخش انواع پارچ ولیوان مسی

پخش انواع پارچ ولیوان مسی راهنمای پخش لیوان مسی اصل کمک شایانی به خریداران می کند و سبب می شود در هنگام انتخاب فروشنده مس تقلبی را به جای مس اصل به آنان نفروشد؛ اول از همه برای خرید این ظروف مسی حتما به عرضه کننده معتبر که دارای سال ها سابقه است مراجعه کنید. به ظاهر محصول توجه کنید مس اصل دارای رنگ قرمز شفاف و براق است و ضخامت مطلوبی دارد بنابراین اگر ظروفی را مشاهده کردید که رنگ زرد کدر مانند و ضخامت کمی داشت به اصل بودن آن شک کنید.

در ضمن سطح ست پارچ و لیوان مسی قدیمی هیچ گاه ترک خوردگی یا فرورفتگی ندارد هم چنین به علت این که در ساخت آن مس فراوان به کار رفته وزن سنگین و چکش کاری های ریزی دارد، معمولا ظروف مینا کاری شده به رنگ فیروزه ای و لاجوردی ساخته می شوند که روی آن را لعاب نانو پوشش داده از این رو به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهند از این پس قیمت این ظروف مسلما بسیار بیشتر از پارچ و لیوان مسی تقلبی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.