فروش انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری

فروش انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری توسط فروشنده این محصول انجام می شود و خریداران می توانند در تماس مستقیم و بدون واسطه با این فروشنده نسبت به سفارش آن برای آدرس دلخواه خود در هر گوشه کشور اقدام کنند و از ظرفیت بالای این محصول برای صادرات به دیگر کشورها نیز استفاده نمایند تا به این ترتیب بازار کشورهای همسایه را در این زمینه در دست بگیرند.

فروش انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری

مشخصات انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری

مشخصات انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری میناکاری از هنرهای سنتی ایرانیان است که در گذشته بر روی فلز مس و ظروف مسی انجام می شد و امروزه بر روی انواع ظروف سفالی نیز قابل انجام است و به این ترتیب زیباترین ظروف میناکاری شده تولید می شود که محصولاتی صادراتی نیز می باشند.

انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری به عنوان وسایل دکوری یا مورد استفاده برای ریختن غذا یا به عنوان بشقاب میوه خوری از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند و دارای مشخصات مختلفی هستند که در زیر به برخی از آنها به طور بسیار خلاصه و به صورت موردی اشاره می شود :

  • این ظروف دارای زمینه آبی، سبز و گاها قرمز هستند که طرح های سنتی بسیار زیبایی بر روی آنها نقاشی شده اند.
  • این محصولات دارای ثبت رنگ بالایی هستند زیرا پس از طراحی روی سفال مجددا در کوره قرار می گیرند تا رنگ در آنها به طور کامل تثبیت شود.
  • کاسه و بشقاب از نظر رنگ دارای همخوانی بسیار بالایی هستند تا بتواند در کنار هم زیبایی و هارمونی رنگ خاصی داشته باشند.
  • طرح مورد استفاده در این ست می تواند به صورت مینای خانه بندی یا مینای نقاشی باشد که هر دو را می توان در این ست ایجاد کرد.
  • روکش لعابی این ست باعث می شود این ست نسبت به خط و خش از مقاومت بالایی برخوردار باشد و رویه در اثر ایجاد خش نازیبا نشود.

فروشنده انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری

فروشنده انواع ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری

فروشنده ست کاسه بشقاب سفالی میناکاری انواع این محصول را در ابعاد مختلف آن فراهم کرده و آنها را به روش مستقیم از طریق اینترنت و همین وب سایت به فروش می رساند تا به بهترین قیمت ممکن به دست آنها برسد و دیگر نیازی به حضور واسطه ها نباشد.

برای خرید ست کاسه بشقاب میناکاری می توان با مراجعه به همین سایت انواع مختلف این ست را در بخش محصولات سایت با تصویر تک تک آنها مشاهده نمود و ضمن اطلاع از قیمت گزینه های مورد نظر با استعلام از فروشنده نسبت به سفارش آنها اقدام کرد.

این فروشنده همچنین قادر به تامین نیاز صادر کنندگان صنایع دستی ایرانی نیز می باشد و این ظروف را به مقدار عمده و در بهترین کیفیت صادراتی در اختیار آنها قرار می دهد تا بتوانند از صادرات آن سود خوبی کسب کنند و علاوه این صادرات این محصولات ارزآوری خوبی هم برای کشور داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.