فروش انواع پارچ ولیوان مسی

پارچ ولیوان مسی علاوه بر جنبه ی تزئیناتی خواص فوق العاده ای برای مصرف کنندگان دارد. از قدیم الایام پارچ و لیوان مسی بر روی جهیزیه دختران بوده است اما تا به امروز مصرف و خرید این محصول کاهش نیافته و هنوز هم مشتریان خود را دارد. ما با فروش انواع پارچ و لیوان مسی مشتری های مختلف را از سر تا سر ایران پوشش می دهیم. شما می توانید با مراجعه به سایت ما انواع طرح های ما را مشاهده کنید و آن را سفارش دهید.

فروش انواع پارچ ولیوان مسی

نحوه تولید پارچ ولیوان مسی

نحوه تولید پارچ ولیوان مسی

مصرف آب و سایر نوشیدنی ها در پارچ و لیوان مسی مزایای فوق العاده ای دارد که تقویت پوست و مو، بهبود کمخونی و سلامت قلب فقط چند مورد از مزایای آن می باشد. اما شاید برای شما هم سوال باشد که این ظروف چگونه تهیه می شود؟

نحوه تولید پارچ مسی و لیوان مسی عبارت است از:

  1. ذوب کردن شمش مس: ماده اولیه ظروف مسی، شمش های مسی هستند که باید در کوره و با دمای بالای 1000 درجه ی سانتی گراد ذوب شوند.
  2. قالب گیری: پس از اینکه شمش های مسی به مواد مذاب تبدیل شد در قالب های آماده ریخته شده و برای مرحله بعد آماده می شود.
  3. برش: بعد از قالب گیری، مس را برش می دهند و به شکل ورق در می آورند. از این ورق برای شکل دادن پارچ و لیوان استفاده می شود.
  4. کار دستی: در انتها این ورق های مسی در اختیار استاد کاران قرار می گیرد تا آن ها با هنر دستشان به این ورق ها شکل دهند. استاد کاران با استفاده از چکش و سایر لوازم آن را به شکل پارچ و لیوان در می آورند. البته دستگاه هایی موجود است که قالب پارچ و لیوان به آن داده می شود و محصول مورد نظر را تحویل می دهد. اما برای چکش کاری و تزئین کار دست لازم است.

خرید انواع پارچ ولیوان مسی

خرید انواع پارچ ولیوان مسی

خرید لیوان مسی و پارچ مسی می تواند به زیبا تر شدن آشپزخانه ی شما کمک کند. شما می توانید قابلمه، ماهیتابه، کاسه، ملاقه و پارچ و لیوان را با هم یک دست کنید و همه را از نوع مسی خریداری کنید. اگر فروشنده هستید می توانید این محصولات را به صورت عمده از ما خریداری کنید و بین خرده فروشان توزیع کنید. خرید عمده این محصول می تواند تا حدود زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کند. همچنین می توانید انواع محصولات را داشته باشید و با تنوع محصولات مشتریان خود را راضی کنید. از طرفی مصرف کنندگان نهایی نیز می توانند با خرید انواع پارچ و لیوان مسی آن را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب از ما تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.