فوتبالیستی که به خاطر لامپ سنسوردار سقفی دست به قتل زد و روانه زندان شد

مشخصه لامپ سنسوردار سقفی و  فلورسنت فاقد لامپ بیرونی است. آنها از یک لوله با قطر استاندارد، معمولاً استوانه ای تشکیل شده اند که در هر انتها توسط یک سوکت دو تماسی که در آن الکترودها قرار می گیرند، بسته می شود.

لوله تخلیه با بخار جیوه کم فشار و مقدار کمی گاز بی اثر پر شده است که برای تسهیل احتراق و کنترل تخلیه الکترون ها عمل می کند. شکستن لامپ های فلورسنت بخار جیوه آزاد می کند که خطر مسمومیت با جیوه را افزایش می دهد.

کارایی این لامپ ها به عوامل زیادی بستگی دارد: قدرت لامپ، نوع و فشار گاز پرکننده، خواص ماده فلورسنت که لوله را می پوشاند، دمای محیط… مورد دوم بسیار مهم است زیرا فشار گاز را تعیین می کند. و در پایان جریان لامپ. راندمان بسته به ویژگی های هر لامپ بین 38 تا 91 lm/W متغیر است.

لامپ

مدت زمان این لامپ ها بین 5000 تا 7000 ساعت می باشد. عمر آن زمانی به پایان می رسد که سایش متحمل شده توسط ماده ساطع کننده ای که الکترودها را می پوشاند، که با افزایش تعداد جرقه ها افزایش می یابد، هنگامی که ولتاژ شکست بالاتر از ولتاژ تامین شده توسط شبکه مورد نیاز است، از اشتعال جلوگیری می کند.

علاوه بر این، لازم است استهلاک شار ناشی از از دست دادن کارایی پودرهای فلورسنت و تیره شدن دیواره های لوله که در آن ماده ساطع می شود در نظر گرفته شود.

رنگ بندی این لامپ ها بسته به مواد فلورسنت مورد استفاده از متوسط ​​تا عالی متفاوت است. برای لامپ های در نظر گرفته شده برای مصارف معمولی که به دقت زیادی نیاز ندارند، مقدار آن بین 80 تا 90 است. ظاهر و دمای رنگ با توجه به ویژگی های خاص هر لامپ متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.