فوم سقفی خلخال که مهریه عروس تایلندی شد

اگر می‌خواهید عایق حرارتی بهتری در آن ماه‌های سرد زمستانی داشته باشید و تابستانی خنک‌تر در هنگام افزایش گرما داشته باشید، عایق کاری سقف ضروری است.

با سرمایه گذاری در عایق فوم سقفی خلخال، اولین خط دفاعی خود را دوباره از دست دادن گرما آماده می کنید. تعجبی ندارد که گرما افزایش یابد، خانه شما تا 25 درصد از گرما را از طریق پشت بام از دست می دهد، این می تواند به میزان قابل توجهی با نصب عایق سقف موثر کاهش یابد و میزان گرمای از دست رفته از طریق سقف شما را کاهش دهد.

عایق سقف با انرژی گرمایی از دست رفته از طریق رسانش و همرفت مقابله می کند و خانه راحت تری را برای زندگی فراهم می کند.

برای درک بهتر عایق بندی سقف، مهم است که در مورد انواع عایق های قابل استفاده، انواع سقف هایی که می توان عایق بندی شوند و مزایای کلی عایق کاری سقف خانه بحث کرد.

فوم

انواع عایق سقفی که می توانید استفاده کنید چیست؟
هنگامی که تصمیم می گیرید عایق سقف خانه خود را انتخاب کنید، انواع مختلفی از عایق ها را انتخاب می کنید که می توان از آنها استفاده کرد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. تصمیم گیری در مورد نوع عایق مناسب برای سقف شما مهم است و تاثیری را که می خواهید روی ملک شما داشته باشد را تعیین می کند. سه نوع اصلی عایق برای سقف عبارتند از:

عایق فوم اسپری
عایق پرکننده شل
عایق پتو
اسپری فوم عایق برای سقف
فوم اسپری یک عایق مورد علاقه مشتری و به احتمال زیاد بهترین عایق از بین چهار نوع ذکر شده در بالا است. این عایق فوم نرم و دمیده آب به راحتی در تیرچه ها و تیرچه های لبه پاشیده می شود و یک مانع عایق برای سقف شما ایجاد می کند. بنابراین چگونه عایق فوم اسپری برای سقف شما مفید است؟

در حالی که انواع مختلفی از فوم اسپری وجود دارد، ما از عایق فوم اسپری Icynene به عنوان نمونه استفاده می کنیم، یکی از تولید کنندگان برجسته فوم اسپری. این عایق بهترین عایق در بازار برای عایق حرارتی است، در شکل سلول بسته آن، فوم اسپری می تواند به طور موثر میزان اتلاف حرارت را از طریق سقف شما کاهش دهد.

علاوه بر این، عایق سقف نیاز به مبارزه با رشد رطوبت دارد، هیچ چیز بدتر از یک سقف مرطوب نیست که پوسیده شود و ساختار ملک شما را تحت تأثیر قرار دهد. خوشبختانه، فوم اسپری دارای یک ترکیب سلول باز است که می‌تواند با رشد کپک و رطوبت مبارزه کند، و به تیرچه‌ها اجازه می‌دهد هنگام نصب نفس بکشند، که در نهایت از ایجاد تراکم جلوگیری می‌کند.

قابل ذکر است که فوم اسپری ممکن است یکی از طولانی ترین راه حل ها را برای عایق بندی سقف شما به دلیل طول عمر آن ارائه دهد. عایق در طول زمان ته نشین نمی شود و راه حلی درازمدت و قابل قبول برای عایق بندی سقف شما را ممکن می سازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.