مردی به خاطر کارتریج 49 اچ پی اورجینال دستش را از دست داد

چاپگر به طور خودکار پرایمینگ، تمیز کردن و دربندی کارتریج چاپ را برای حفظ کیفیت بهینه چاپ انجام می دهد. این عملیات برای کاربر قابل مشاهده نیست.
استفاده و جابجایی مناسب کیفیت چاپ و عمر کارتریج 49 اچ پی اورجینال چاپ بهینه را فراهم می کند. برای اینکه کارتریج های چاپ در حالت کار خوب قرار بگیرند، ماهی یک بار با کارتریج چاپ کنید تا نازل ها شفاف باشند.

کارتریج های چاپ را تا زمان استفاده در بسته بندی اصلی بسته نگه دارید. جوهر می تواند از طریق نازل ها و از طریق بدنه کارتریج چاپ پلاستیکی تبخیر شود و عمر کارتریج چاپ را کاهش دهد. کارتریج های چاپ در صورت مهر و موم شدن در بسته بندی عمر طولانی تری دارند.

کارتریچ
پس از باز کردن کارتریج چاپ، آن را در چاپگر در “وضعیت اصلی” ذخیره کنید تا از خشک شدن جوهر در نازل ها جلوگیری کنید. این امر خطر آلودگی با ذرات گرد و غبار موجود در هوا را به حداقل می رساند.
دکمه POWER را فشار دهید تا چاپگر خاموش شود نه اینکه پرینتر را از برق بکشید.
بدون خاموش کردن دکمه پاور، پرینتر را از برق جدا نکنید. با فشار دادن دکمه POWER، کارتریج چاپ در ایستگاه خدمات بسته می شود و از خشک شدن جوهر در نازل های کارتریج جلوگیری می کند.
کارتریج های چاپ را در دمای اتاق نگهداری کنید.
کارتریج چاپی که جوهر خشک شده پوسته شده را در اطراف نازل ها نصب نکنید. از آب برای مرطوب کردن یک پارچه تمیز بدون پرز استفاده کنید و جوهر خشک شده را به آرامی بردارید.

سپس، از قسمت تمیزی از پارچه مرطوب برای پاک کردن صفحه نازل استفاده کنید و آخرین جوهر خشک شده را به آرامی بردارید. سپس کارتریج چاپ را نصب کرده و پرینت بگیرید..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.