مردی در حین دزدیدن ترشی گوجه مشهدی در باتلاق گیر افتاد

راه های زیادی برای تهیه ترشی گوجه مشهدی وجود دارد تا افراد بتوانند روش های مختلفی را آزمایش کنند. ترکیب مناسب چاشنی ها و ادویه ها می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، همانطور که انتخاب خیار مناسب نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

به عنوان مثال، برخی از مردم عاشق ترشی خیارهای کوچک برای تهیه غوره ترش مکزیکی هستند. برخی دیگر ممکن است ترجیح دهند خیارهای بلند را برش دهند و خیارشور درست کنند تا در ساندویچ بریزند.

افرادی که باردار هستند یا به دلیل شیمی درمانی، داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی یا HIV سیستم ایمنی ضعیفی دارند، نباید ترشی خانگی مصرف کنند.

ترشی های خانگی ممکن است حاوی باکتری های خطرناکی باشند که خطر ابتلا به بیماری را افزایش می دهند. هرکسی که در معرض خطر بیماری قرار دارد باید از خوردن ترشی فقط از یک منبع معتبر و تحت نظارت استفاده کند.

ترشی

هیچ غذایی نمی تواند یک بیماری را درمان کند یا مشکلات متعدد سلامتی را اصلاح کند. ترشی یک غذای معجزه آسا نیست. اما برای افرادی که از طعم آن لذت می برند، می توانند مکملی عالی برای یک رژیم غذایی مغذی باشند.

افراد مبتلا به بیماری هایی مانند دیابت، اختلالات متابولیک یا عدم تعادل تغذیه، باید قبل از ایجاد تغییرات قابل توجه در رژیم غذایی خود با پزشک یا متخصص تغذیه صحبت کنند.

شات زنجبیل ممکن است چندین فواید سلامتی داشته باشد. تحقیقات اولیه در مورد زنجبیل نشان می دهد که ممکن است حالت تهوع، انواع خاصی از درد و خطر برخی شرایط مانند دیابت نوع 2 را کاهش دهد.

اطلاعات فوق از یک مطالعه در سال 2020 که در Nutrients منتشر شده است.

شات‌های زنجبیل نوشیدنی‌های غلیظی هستند که آب ریشه زنجبیل تازه را به عنوان ماده اصلی تشکیل می‌دهند. آنها اغلب شامل آب لیمو یا پرتقال و همچنین عسل و ادویه جات ترشی جات مانند زردچوبه هستند.

اگرچه تحقیقات محدودی در مورد فواید سلامتی و دوز بی خطر وجود دارد، اما یک شات حاوی حداکثر 4 گرم زنجبیل به طور کلی بی خطر در نظر گرفته می شود. با این حال، دوزهای بزرگتر از این ممکن است مشکلاتی مانند خونریزی ایجاد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.