پخش جدیدترین ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

ست کاسه بشقاب مسی میناکاری یکی از هنر های اصیل دستی می باشد که خیلی درمیان مردم محبوبیت دارد وخواهان زیادی دارند این ست کاسه انواع مختلفی دارد و درانواع سایز می توان آن را به دست آورد هرکس به اندازه ی سلیقه و ذوقی که دارد می تواند برای تزئیین منزل خود آن راخریداری کند.

پخش جدیدترین ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست کاسه بشقاب مسی میناکاری ست بشقاب مینا کاری از وسیله هایی می باشد که بسیاری از مردم طرفدار آن هستند و از آنها در تزئیین منازل خود استفاده می کنند انواع مختلف دارند و در اندازه های متفاوتی یافت می شوند و طرح های گوناگونی دارند که علاوه بر بشقاب در ساخت گلدان و لیوان و استکان نیز از این طرح مینا کاری استفاده می شود.

ست های گوناگونی وجود دارند که می توان آنها را برای هدیه به عزیزان نیز خریداری کرد وبهترین هدیه می باشند چون اینکه هنر اصیل ایرانی شهر اصفهان می باشد و هنر دستی است که به همین خاطر مردم زیادی خواهان آن هستند و از آن استفاده می کنند این ست های زیبا بیشتر در شهر اصفهان قابل دسترسی می باشند.

پخش ست بشقاب به سراسر کشور انجام می شود و مردم می توانند در هر کجا که باشند آنها را خریداری کرده پخش آنها به صورت عمده و تکی موجود می باشد اگر آنها را به صورت عمده پخش کنند مردم می توانند آن را به صورت عمده خریداری کرده و آنها را به فروش برساند و کسب درآمد خوبی داشته باشند وبازار کار خوبی پیدا کنند . بسیاری از مردم از این ست های زیبا استفاده می کنند و بعضی از مردم خودشات طرح های روی بشقاب را انتخاب می ‌کنند .

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری فروش ست کاسه مینا کاری شده در شهر اصفهان رونق بیشتری دارد چون شهر ی است ساخت این هنر مینا کاری شده راداردوبا قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می دهد البته کاسه بشقاب مسی بیشتر خواهان دارند به دلیل استحکام بالا ورنگ ومسی بودنش در میان مردم محبوب می باشد.

این کاسه ها برای سرو آجیل،میوه،گز به خصوص گز اصفهان استفاده می شوداین هنر ارزش مادی ومعنوی بسیار زیادی داردهنرمندان ایرانی این هنر زیبا را اختراع کرده ودر اختیار مردم قرار می دهند .

فروش این بشقاب مسی مینا کاری بسیار بالا بوده وروز به روز بیشتر می شود وخیلی از مردم ازوسایل سنتی استفاده می کنند زیرا هنر کشورهای خودمان می باشد واستفاده از وسایل تولید کشور خود لذت بیشتری دارد.

قیمت این بشقاب های باکلاس و زیبا از ۲۵۰ تومان تا۸۰۰ تومان موجود می باشد ومردم زیادی خواهان آن هستند وآنها را خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.