پخش عمده ست پارچ ولیوان مسی میناکاری

از زمان قدیم تاکنون استفاده از وسایل مسی در خانه های ایرانی رواج دارد، مس و وسایل آشپزخانه ی تولید شده از آن علاوه بر خاصیت دکوری بودن می توانند مستقیما مورد استفاده قرار گیرند در این میان نگاهی هم به قابلمه گرانیتی زرناب هم بی اندازیم.

یکی از این وسایل ست پارچ ولیوان مسی میناکاری است البته باید توجه داشت که هر چند سال یکبار حتما جلا داده شوند و پس از تولید به صورت عمده و جزئی در سراسر کشور پخش می شوند و مشتریان می توانند محصولات باکیفیت را با خیال راحت خریداری نمایند.

پخش عمده ست پارچ ولیوان مسی میناکاری

انواع مختلف ست پارچ ولیوان مسی میناکاری

انواع مختلف ست پارچ ولیوان مسی میناکاری از جمله هنر های دستی ایرانیان می توان به مینا کاری اشاره کرد که توسط استادان زبردست در این عرصه انجام می شود و زمانی که این هنر ارزشمند بر روی فلزاتی همانند مس به کار برده می شوند زیبایی و دلنشینی آنها دو برابر شده و در انواع رنگ ها و طرح های بسیار زیبا تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه ی تولید پارچ و لیوان مسی به این صورت است که با ذوب کردن شمش مس در هزار درجه سانتی گراد آن را برای قالب گیری و سپس برش آماده می کنند و در اختیار هنرمندان و قلم کاران میناکاری قرار می گیرند و پس از چکش یا به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه هایی مخصوص آن را به شکل پارچ و لیوان در می آورند.

یکی از این وسایل میناکاری شده با قلم هنرمندان ایرانی پارچ و لیوان مسی می باشد که علاوه بر زینت بخش بودن سفره می توان در ریختن شربت، آب، دوغ و غیره مورد استفاده قرار گیرند و این پارچ و لیوان ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که در زیر به آنها اشاره می شود.

انواع مختلف ست پارچ و لیوان مسی میناکاری شده می توانند برای دکوری بودن یا پخت و پز مورد استفاده قرار گیرند که قلع اندود شده اند و لایه ی سفیدی در درون ظروف مسی کشیده شود، جنس همه ی آنها از مس می باشد و فقط در طرح و نقش و نگاره های که بر روی آنها حک شده است با یکدیگر متفاوتند.

خرید انواع ست پارچ ولیوان مسی میناکاری

خرید انواع ست پارچ ولیوان مسی میناکاری با راه اندازی سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین توسط تولید کننده ها و پخش کننده ها، مشتریان می توانند با بررسی پارچ و لیوان مسی باکبفبت، مرغوب و انتخاب طرح و رنگ دلخواه براساس سلیقه ی فرد یا تمامی اعضای خانواده اقدام به ثبت سفارش نمایند و محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت تحویل بگیرند.

تمامی فروش ها به صورت جزئی و یا عمده می باشد که برخی افراد اقدام به خرید ست پارچ نموده اند و حتی برخی از فروشندگان به دلیل استقبال از خرید ست های لیوان، به صورت جزئی یا عمده اقدام به فروش ست لیوان نموده اند جالب است که کمی درباره قابلمه استیل در بانه بیشتر بخوانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.