پخش عمده ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

میناکاری نام یکی از هنر های سنتی، اصیل و خاص ایران زمین است، که وجود آن بر روی هر سطحی، زیبایی، ارزش و بهای آن را چند برابر خواهد کرد.

از این هنر بر روی سطوح مختلف فلزی، سرامیکی یا گچی استفاده می شود و یک نمونه از آن، ظروف مسی میناکاری شده ای هستند، که چشم هر کسی را به خود خیره می کنند. شرکت های پخش و فروش عمده ست کاسه بشقاب مسی میناکاری، این محصولات را از تولید به مصرف ارائه می دهند.

پخش عمده ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

انواع مختلف ست کاسه بشقاب مسی میناکاری ظرف های مسی ساده و قدیمی را می توان با نقش ها و رنگ های زیبای میناکاری دو چندان زیبا نمود و بر نرخ آن ها افزود. پس هنرمندان با سلیقه و زحمت کش میناکار، در جای جای کشور ما بخصوص شهر پر آوازه اصفهان، دست به انجام این کار زده اند و با هنر خود زندگی همه ما رنگین نمودند.

انواع و اقسام ست کاسه و بشقاب مسی که با هنر میناکاری تزئین شده اند، شامل موارد زیر می باشند:

  • کاسه بشقاب مسی میناکاری مخصوص میوه: برای قرار دادن میوه استفاده می شود.
  • کاسه بشقاب مسی میناکاری مخصوص آجیل: برای ریختن آجیل و تخمه می توان از این ظرف های زیبا استفاده کرد.
  • کاسه بشقاب مسی میناکاری مخصوص نقل و نبات: می توان نقل و نبات را در این ظرف ها قرار داد.
  • کاسه بشقاب مسی میناکاری مخصوص سفره عقد یا سفره هفت سین: برای تزئین و تکمیل ست سفره عقد یا سفره هفت سین می توان از این ظروف استفاده کرد.
  • کاسه بشقاب مسی مینا کاری زینتی: این ظروف معمولا در داخل بوفه ها یا بر روی میز ها، جهت تزئین نمای خانه به کار می روند و به علت ظرافت بسیار زیادی که در طرح و رنگ آن ها وجود دارد، نهایت دقت را در استفاده از آن ها مبذول می دارند.

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری

فروش انواع ست کاسه بشقاب مسی میناکاری انواع و اقسام ظرف های مسی میناکاری، در کارگاه ها و کارخانه ها، با هنر و زحمت هنرمندان این عرصه تولید می شوند و سپس در تمام شهر های کشور توزیع می گردند، تا به دست عموم مردم برسند.

شرکت های پخش ست بشقاب و کاسه میناکاری، این ظرف های زیبا، ظریف، ارزشمند و هنری را به طور عمده از تولید کننده ها خریداری می کنند و سپس در واحد های فروش خود، به صورت تکی یا کلی به خریداران ارائه می دهند.

فروش ست کاسه بشقاب مسی میناکاری شده، به روش های مختلفی انجام می شود، که ساده ترین و سریع ترین راه کار ممکن، به کار گیری بستر فضای مجازی و درگاه های فروش آنلاینی مانند این وب سایت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.