کارخانه تولید جام مسی میناکاری

در حال حاضر کارخانه تولید جام مسی میناکاری آن را در ابعاد، طرح و رنگ های متنوع تولید و در اختیار دوستداران و علاقمندان این اثر هنری دستی قرار می دهد که باعث اشاعه فرهنگ اصیل ایرانی در دنیا شده است و مشتریان زیادی را از داخل و خارج از کشور به سمت و سوی خود بکشاند.

اغلب این کارخانه با بهره مندی از استاد کاران حاذق و خلاق در خلق این نوع جام توانسته تا حدود زیادی بازار های مختلف را از آن خود نماید که یقیناً به سود و درآمد خالصی دست یافته است.

کارخانه تولید جام مسی میناکاری

نحوه تولید جام مسی میناکاری

نحوه تولید جام مسی میناکاری

در توضیح نحوه تولید جام مسی میناکاری باید گفت پس از اینکه هنرمند خلاق و مجرب جام مسی خام را در ابعاد مختلف انتخاب نمود آن را با اسید فولیک رقیق شده لعاب کاری می نماید تا ضمن تمیز کاری زیر کار بتواند به راحتی یکی از طرح های ذهنی خود را که شامل گل، شکار، نقوش اسلیمی و… می شود را بر روی آن پیاده نماید.

سپس در مرحله بعدی به کمک رنگ و انواع قلم های ریز و درشتی آن را رنگ آمیزی نموده و برای داشتن کاری اصیل و با مهارت آن را درون کوره با درجه و زمان مشخص قرار دهد.

لازم به یادآوری است که این نوع جام پس از خارج شدن از کوره و سرد شدن پاک سازی شده و هنرمند نام و نشان خود را در زیر آن حک می کند تا خریداران بتوانند به راحتی به اصل بودن آن اطمینان یافته و اقدام به خرید کنند.

خرید انواع جام مسی میناکاری

خرید انواع جام مسی میناکاری

امروزه خرید جام مسی میناکاری در انواع و ابعاد مختلف از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز و معتبر و همچنین سایت اینترنتی منحصر به فرد آن در داخل و خارج از کشور امکان پذیر است که اغلب مشتریان و متقاضیان آن می توانند به راحتی آن را تهیه و از زیبایی آن در دیزاین محل کار و منازل خود بهره مند شوند.

شایان ذکر است اگر چه افراد در زمان خرید این محصول با کمک کارشناسان خبره می توانند انتخابی آگاهانه داشته باشند ولی شیوه خرید از محلی معتبر بسیار حائز اهمیت است.

در اینجا ما به خرید اینترنتی این محصول از طریق این درگاه اینترنتی توصیه می کنیم چرا که ضمن داشتن مزایای ویژه ای هم چون: عدم نیاز به حضور مشتریان و نیز صرف هزینه، اتلاف وقت و انرژی می توانند آن را به سهولت انتخاب نموده تا در اسرع وقت در محل تعیین شده از سوی خود تحویل بگیرند و هم چنین باید گفت که این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است که سایت دارنده آن زیر نظر پلیس فتا این محصول را خرید و فروش می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.