کیف مارک یوتاب که به چمدان تبدیل می شود

تطبیق الگو برای کیف مارک یوتاب و لباس های طراح اعمال می شود. اغلب، اینفلوئنسرها یا مدل‌هایی را می‌بینید که کیف‌هایی دارند که چاپی مشابه با لباس‌هایشان دارند. این یک مسابقه آسان است زیرا می توانید یک کیف و ژاکت از همان مجموعه بخرید و معمولاً چاپی مطابق با آنها دارند.

نقطه ضعف این روش این است که کیف‌های طراحان و لباس‌ها گران هستند، بنابراین همه نمی‌خواهند روی آن‌ها پرهیز کنند. همچنین، همانطور که یک چاپ را مطابقت می دهید، فقط با یک یا دو لباس کار می کند، در حالی که یک کیف ساده می تواند با طیف وسیعی از ظاهرها مطابقت داشته باشد.

هیچ قانون مشخصی در مورد اینکه کیف شما باید با چه چیزی مطابقت داشته باشد وجود ندارد، اما چند راه متداول برای مطابقت با کیف شما وجود دارد. برای مثال، تطبیق رنگ کیف خود با کفش‌هایتان، لباس را منسجم‌تر می‌کند و به شما امکان می‌دهد اکسسوری‌هایی را در یک رنگ خاص بسازید.

همچنین می توانید کیف خود را با کت یا کت خود ست کنید. اگر می‌خواهید لباس‌های متنوعی را با کیف بپوشید، این یک تطبیق عالی است، زیرا فقط کت و کیف باید هماهنگ باشند.

یکی دیگر از راه‌های هماهنگ کردن کیف‌تان این است که لباس‌هایی با تزئینات یا جزئیات همرنگ پیدا کنید. به جای اینکه کیفتان را با رنگ بلوک ست کنید، لباس هایی با جزئیات رنگی کوچکتر انتخاب کنید تا لباسی نه چندان واضح داشته باشید.

جنبه از تطبیق کیف پول با لباس شما قبلاً صحبت کرده ایم که می توانید رنگ یا طرح را با لباس های خود هماهنگ کنید. بیایید کمی موارد را توضیح دهیم.

به طور کلی، ما می توانیم 4 جنبه مختلف را در نظر بگیریم: رنگ، سبک کیف، طراحی و جنس.وقتی در مورد تطابق صحبت می کنیم، رنگ های متضاد همیشه اولین فکر نیست. با این حال، آنها می توانند یک لباس را به هم ببندند.

یک مثال عالی از رنگ های انقباضی که با هم کار می کنند، سیاه و سفید است. این سایه ها متضاد هستند، اما اگر یک کیف سفید را به یک لباس تمام مشکی اضافه کنید، شیک و مد روز به نظر می رسد. این مسابقه برعکس هم کار می کند، یک کیف پول مشکی با کت سفید مد روز به نظر می رسد.

شما می توانید با رنگ های متضاد دیگر نیز بازی کنید، یک جفت محبوب برای پوشیدن صورتی و سبز است. به طور سنتی، صورتی و سبز با یکدیگر مخالف هستند، با این حال صورتی پاستلی و سبز پاستلی در چند سال اخیر به طور مداوم برای استایل های خیابانی ترکیب شده اند.

هنگامی که به دنبال یک لحن بی صدا هستید، کنتراست خیلی سخت نیست و به خوبی لباس را تکمیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.